Зникаюче море та стародавні міста <br> Ташкент – Самарканд – Гіждуван – Бухара – Хіва – Нукус – Кунград – Плато Устюрт – озеро Судоче – Аральське море – Муйнак – Міздахан – Ташкент
Виберіть Ваше місце відпочинку
Главная Узбекистан

Тури в Узбекистан

Поїздка в Узбекистан – це чудова нагода познайомитися з культурою та архітектурною спадщиною Середнього Сходу. На території країни знаходяться старовинні історичні пам’ятки, неймовірно колоритні базари, дивовижна природа та багато інших місць, які з задоволенням відвідає кожен турист.

Мавзолеї Узбекистану

Розпочніть тури в Узбекистан зі столиці країни – мальовничого міста Ташкент. Тут знаходяться головні святині Узбекистану, серед яких безліч великих надгробних архітектурних споруд та мавзолеїв:

 • Шейха Зайнудіна;
 • Калдиргач-бія;
 • Шейха Ховенді ат-Тахура;
 • Юнус-хана;
 • Зангіата;
 • Каффаля Шаші;
 • Муін Халпа-бобо.

Музеї

Музей історії Узбекистану відкритий у 1876 році. На першому поверсі проводяться тимчасові експозиції, другий поверх знайомить з історичним періодом від часів палеоліту до епохи Тимуридів, третій – з періодом трьох ханств, а четвертий розповідає про сучасну історію країни. Не менш пізнавальним та цікавим стане візит до:

 1. Державного музею історії Тимуридів.
 2. Музею прикладного мистецтва Узбекистану.
 3. Музею залізничної техніки.

Природа

Не менш багатою та різноманітною є флора і фауна Узбекистану. Щоб помилуватися природними пам’ятками країни, варто запланувати:

 • прогулянку ташкентським зоопарком;
 • поїздку до Чарвакського водосховища;
 • відвідування Ботанічного саду ім. академіка Ф. І. Русанова.

Святині

Відпочинок в Узбекистані – чудова нагода познайомитися не тільки з культурними, а й з релігійними пам’ятками. Рекомендуємо відвідати:

 • мечеть Мінор;
 • мечеть Джамі.

Узбекистан – ісламська країна, але тут є й християнські храми, наприклад, Собор Найсвятішого Серця Ісуса та Успенський собор.

Телевежа

Побачити Ташкент з висоти пташиного польоту можна на місцевій телевежі. Її висота – 375 метрів. На рівні 94 метрів знаходиться оглядовий майданчик, на рівні 98 метрів – зал зі східною кухнею, а на рівні 104 метрів – ресторан «Коінот».

Місто Самарканд

Путівка в Узбекистан перетворить поїздку на яскраву та незабутню подорож, якщо Ви відвідаєте місто Самарканд. У цій частині країни зосереджено безліч культурних та історичних пам’яток.

Перше місце, яке варто відвідати, – площа Регістан, де знаходяться медресе Улугбека XV століття, медресе Шердор XVII століття та медресе Тілля-Карі XVII століття. Сама площа раніше використовувалася для публічних страт, оголошення нових законів та наказів.

Не менш популярним місцем вважається Сіабський базар, площею близько 70 тисяч кв.м, розташований на Великому Шовковому шляху. Тут можна купити абсолютно все, починаючи від овочів та фруктів і закінчуючи ювелірними виробами.

Ціни на тури в Узбекистан доступні, а тому Ви зможете не тільки весело провести час, а й зробити приємні покупки.

Мечеті

Насолодитися тишею та спокоєм, а також дізнатися більше про релігію країни Ви зможете, відвідавши:

 • мечеть Хазрет-Хизр;
 • мечеть Бібі Ханум.

Побувати в цій дивовижній країні можна без особливих витрат. Гарячі путівки в Узбекистан за вигідними цінами пропонує туроператор Авіко Тур.

Туры и стоимость

Название тура Стоимость тура, USD Длительность тура
Зникаюче море та стародавні міста
Ташкент – Самарканд – Гіждуван – Бухара – Хіва – Нукус – Кунград – Плато Устюрт – озеро Судоче – Аральське море – Муйнак – Міздахан – Ташкент
$1420 11 днів
Гастрономічний Узбекистан
Ташкент – Коканд – Ріштан – Маргілан – Джизак – Хаят – Гіждуван – Бухара – Шахрісабз – Самарканд – Ташкент
$1600 11 днів
Таємничий Узбекистан
Ташкент – Самарканд – Гіждуван – Бухара – Хіва – Ургенч – Коканд – Ріштан – Маргілан – Ташкент
$1157 11 днів
Класичний Узбекистан
Ташкент – Ургенч – Хіва – Бухара – Гіждуван – Самарканд – Ташкент
$810 7 днів
Узбекистан: До серця імперії Тамерлана
Ташкент – Самарканд – Бухара – Ташкент
$590 6 днів
Ответы на часто задаваемые вопросы
Зв'язатися з нами