Зникаюче море та стародавні міста <br> Ташкент – Самарканд – Гіждуван – Бухара – Хіва – Нукус – Кунград – Плато Устюрт – озеро Судоче – Аральське море – Муйнак – Міздахан – Ташкент
Виберіть Ваше місце відпочинку

Бухара

Відпочинок у Бухарі – це чудовий спосіб познайомитися з культурою та історією Середньої Азії. Це місто називають музеєм під відкритим небом, адже на його території знаходиться близько 140 архітектурних та культурних пам’яток Узбекистану.

Путівки в Бухару, ціни на які Ви можете знайти на сайті Авіко Тур, – чудова нагода побачити:

  1. Мінарет Калян висотою 47 м, збудований у 1127 році на могилі вбитого ханом імама.
  2. Міську цитадель Арк на площі Регістан, що раніше відігравала роль резиденції бухарських емірів. На її території було все необхідне для життя. Сьогодні тут можна помилуватися не тільки красивою архітектурою, а й відвідати музей.

Архітектурні пам’ятники Бухари

Відвідайте площу Лябі-Хауз, яка вважається серцем Старого міста. В її центрі розташований прямокутний басейн, навколо якого знаходяться визначні пам’ятки:

  • Медресе Кукельдаш – найбільший релігійно-просвітницький та навчальний заклад, зведений під час правління Абдулли II.
  • Медресе Надір-Діван-Бегі – невелика багатокамерна споруда з центральним купольним залом і прорізаними неглибокими нішами з боків. Спочатку це місце повинно було слугувати караван-сараєм, але при правлінні Імамкулі-хана його перетворили на навчальний заклад.

У місті також знаходяться знамениті мавзолеї Сайф ад-Дін Бохарзі, Буян-Кулі-хана та Чашма-Аюб, мечеті Джамі, Магокі-Аттарі та Калян.

Тури в Бухару не будуть повноцінними без відвідання місцевих бань. Особливо популярним вважається хаммам Борзі-Корд. Але вхід сюди відкритий лише для чоловіків. Жінки ж можуть відвідати лазню Кунджак неподалік від мінарету Калян.

Туры и стоимость

Название тура Стоимость тура, USD Длительность тура
Зникаюче море та стародавні міста
Ташкент – Самарканд – Гіждуван – Бухара – Хіва – Нукус – Кунград – Плато Устюрт – озеро Судоче – Аральське море – Муйнак – Міздахан – Ташкент
$1420 11 днів
Гастрономічний Узбекистан
Ташкент – Коканд – Ріштан – Маргілан – Джизак – Хаят – Гіждуван – Бухара – Шахрісабз – Самарканд – Ташкент
$1600 11 днів
Таємничий Узбекистан
Ташкент – Самарканд – Гіждуван – Бухара – Хіва – Ургенч – Коканд – Ріштан – Маргілан – Ташкент
$1157 11 днів
Класичний Узбекистан
Ташкент – Ургенч – Хіва – Бухара – Гіждуван – Самарканд – Ташкент
$810 7 днів
Узбекистан: До серця імперії Тамерлана
Ташкент – Самарканд – Бухара – Ташкент
$590 6 днів
Зв'язатися з нами