Легенди древньої держави<br>Янгон, Баган, Мандалай, Амарапура, Мінгун, Хехо, о. Інле, Янгон, Чайттійо, Баго, Янгон
Виберіть Ваше місце відпочинку
Главная М’янма

Тури в М'янму

Відпочинок у М’янмі – гарне рішення для тих, хто хоче дізнатися більше про традиції та культуру Азії, насолодитися розкішними пляжами Бенгальської затоки та Андаманського моря, зануритися в екзотичний світ природи тропіків, відпочити від міської метушні та божевільного темпу мегаполісів.

Час у цій країні ніби зупинився, вона далека від сучасної цивілізації, тут погано працює інтернет і немає багатьох звичних для туристів зручностей. Однак, дика природа, рідкісні пам’ятки та неповторна атмосфера робить туризм у М’янмі все більш популярним.

Тури в М’янму: подорож у країну золотих пагод

Путівки в М’янму купити рекомендуємо тим, хто цікавиться буддизмом, адже тут знаходиться величезна кількість храмів цієї релігії. До найвідоміших місць відносяться:

 1. Шведагон – пагода, розміри якої сягають близько 100 метрів. Вона повністю вкрита золотою фарбою і прикрашена 4 головними реліквіями Будди.
 2. Баган, де знаходиться майже 4000 храмів та пагод найрізноманітніших форм і розмірів. У поєднанні з місцевою природою вони створюють гармонійний, неповторний пейзаж.
 3. Храм Татбінью, який вважається найвищим храмом у всій країні. Раніше на його території знаходився монастир.
 4. Пагода Чаутаджі – тур у М’янму буде неповноцінним, якщо Ви не побуваєте у цьому дивовижному місці. Саме тут знаходиться знаменита статуя Будди, що лежить. Цій скульптурі вже більше 1000 років.

Відпочинок у М’янмі буде неповним без екскурсії у ці унікальні місця:

 • Королівський палац Мандалая – старовинний архітектурний комплекс, де раніше знаходилася резиденція королів Бірми. Палац був повністю відреставрований, і сьогодні тут відкритий історичний музей.
 • Старе місто Мраук У – туристичний та археологічний центр, у якому знаходяться рідкісні храми. Найзнаменитішими вважаються храм Шаттаунг (близько 80 000 статуй) і храм Коутаун (близько 90 000 статуй).
 • Ступа Мінгун-Пайя – величезна споруда, що була зведена ще у 1790 році. Її будівництво почав місцевий правитель, але через деякий час облишив цю ідею, тому ступа збудована лише на третину.
 • Мінгунський дзвін – другий за розмірами дзвін у світі, відлитий з 5 різних видів металу для найбільшого буддистського храму.
 • Печери Піндайя – ще одне місце, де можна поринути у світ духовності й умиротворення. У печерах можна побачити близько 8000 зображень Будди та підземні озера.

Природні особливості М’янми

Ще одна вагома причина для поїздки у цю країну – її дивовижна природа. Мальовничі пейзажі, незаймані куточки, тропічні джунглі та пустинні пляжі дозволять зблизитися з природою та набратися від неї нових сил і енергії.

Отже, обираючи тури у М’янму, варто звернути увагу, чи входить у ціну поїздка у такі місця, як:

 1. Річка Іраваді – головний водний ресурс країни. Її русло розділяє М’янму на північну та південну частину. Прогулянка річкою стане чудовим способом знайомства з країною.
 2. Озеро Інле – прісноводне озеро, відоме розмаїттям фауни та унікальною культурою племені інтха. Це місце – одне з найулюбленіших серед іноземних гостей, саме тому туроператори по М’янмі часто включають його у екскурсійні тури країною.
 3. Дерев’яний міста Убейн – найдовший дерев’яний міст у світі, збудований більше 200 років тому.
 4. Пляж Нгапалі – основний міжнародний курорт на узбережжі М’янми. Чистий дрібний пісок, прозора блакитна вода та дика природа щороку приваблюють все більше і більше туристів. Тут також знаходяться чудові готелі у національному стилі, що дозволяють поринути в атмосферу спокою та безтурботності.

Ціна на відпочинок у М’янмі порівняно з багатьма іншими країнами невисока, а тому за одну поїздку Ви зможете і відвідати екскурсійні об’єкти, і відпочити на пляжі.

Індивідуальний тур добре поєднується зі знайомством з національною кухнею М’янми.

Якщо Ви віддаєте перевагу прохолодній погоді, їхати у М’янму варто у листопаді-лютому, для відпочинку на пляжі та купання у морі ідеально підійде поїздка у березні-травні. Період у червні-вересні вважається сезоном дощів.

Тури у М’янму з Києва, що пропонуються на сайті українського туроператора Авіко Тур, стануть знахідкою для тих, хто боїться подорожувати самостійно. Серед безлічі пропозицій, особливо вигідні тури у М’янму за спеціальними акціями від готелів, адже ціни на них будуть значно менші за звичайні.

Туры и стоимость

Название тура Стоимость тура, USD Длительность тура
Легенди древньої держави
Янгон, Баган, Мандалай, Амарапура, Мінгун, Хехо, о. Інле, Янгон, Чайттійо, Баго, Янгон
$1240 8 днів
Неповторна М’янма:
Янгон, Мандалай, Сагайн, Ава, Амарапура, Баган, Нгапалі, Тванде
$815 10 днів
Легенди М’янми:
Янгон, Баган, г. Попа, Хехо, озеро Інле, Янгон
$720 5 днів
Загадки народу Чін:
Янгон, Баган, озеро Інле, Янгон, Сіттуе, Мраук У, поселення Чін, Янгон
$1170 6 днів
Озерна гладь:
Янгон, Хехо, озеро Інле, Мандалай, Мінгун, Баган, Янгон
$890 6 днів
Дива Золотого каменю:
Янгон, Баго, Чайттійо, Баган, Мандалай, Моніва, Янгон
$1330 7 днів
Знайомство з М’янмою:
Янгон, Баган, г. Попа, Хехо, озеро Інле, Янгон
$990 6 днів
Відповіді на поширені питання
Зв'язатися з нами