Зникаюче море та стародавні міста <br> Ташкент – Самарканд – Гіждуван – Бухара – Хіва – Нукус – Кунград – Плато Устюрт – озеро Судоче – Аральське море – Муйнак – Міздахан – Ташкент
Виберіть Ваше місце відпочинку

Самарканд

Поїздка в Самарканд – прекрасна нагода відвідати один з найдивовижніших куточків Узбекистану, місто мечетей та мавзолеїв, колоритних фасадів та яскравих розписів.

Фантастична атмосфера і гостинність місцевих жителів – це далеко не всі переваги, які отримає турист при купівлі путівки у Самарканд. На території міста знаходиться величезна кількість цінних пам’яток, які знайомлять з історією та культурою країни.

Храми та святині

У Самарканді знаходиться безліч мечетей, де проводяться релігійні обряди. Щоб зробити екскурсію максимально цікавою, радимо відвідати наступні місця:

  1. Бібі Ханум – одну з найбільших мечетей не тільки Самарканда, а й всієї Середньої Азії, початок будівництва якої датується XIV століттям.
  2. Меморіальний комплекс Шахі Зінда – ще одну гордість міста. На його території було поховано багато знатних осіб та представників царської сім’ї. Сьогодні комплекс внесено до Списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Такожу у місті можна відвідати:

  • церкву Святого Іоанна Хрестителя;
  • мечеть Хазрет-Хизр;
  • мавзолей Гур-Емір;
  • мавзолей Рухабад;
  • мавзолей Ходжа Доніер;
  • медресе Тілля-Карі;
  • медресе Шердор.

Відпочинок у Самарканді стане ще більше незабутнім, якщо Ви відвідаєте площу Регістан – серце древнього міста. Навколо площі знаходяться: медресе Улугбека XV століття, медресе Шердор XVII століття та медресе Тілля-Карі XVII століття.

Ринки Самарканда

Відпочинок у Самарканді, кращі ціни на який представлені на сайті компанії туроператора Авіко Тур, буде неповноцінним без відвідання місцевих ринків. Особливо цікавим та колоритним вважається Сіабський базар. Тут можна знайти абсолютно все, починаючи від екзотичних спецій та делікатесів і закінчуючи дорогоцінним камінням та металами.

Ще одним чудовим місцем, де можна помилуватися архітектурою та історичними реліквіями, вважається ринок Чорсу. Будівля була зведена у 18 столітті. Раніше тут продавалися головні убори, і тільки на початку 20 століття з’явилися фрукти, спеції, прянощі, крупи та східні солодощі.

Туроператор Авіко Тур пропонує цікаві тури в Самарканд за доступними цінами.

Туры и стоимость

Название тура Стоимость тура, USD Длительность тура
Зникаюче море та стародавні міста
Ташкент – Самарканд – Гіждуван – Бухара – Хіва – Нукус – Кунград – Плато Устюрт – озеро Судоче – Аральське море – Муйнак – Міздахан – Ташкент
$1420 11 днів
Гастрономічний Узбекистан
Ташкент – Коканд – Ріштан – Маргілан – Джизак – Хаят – Гіждуван – Бухара – Шахрісабз – Самарканд – Ташкент
$1600 11 днів
Таємничий Узбекистан
Ташкент – Самарканд – Гіждуван – Бухара – Хіва – Ургенч – Коканд – Ріштан – Маргілан – Ташкент
$1157 11 днів
Класичний Узбекистан
Ташкент – Ургенч – Хіва – Бухара – Гіждуван – Самарканд – Ташкент
$810 7 днів
Узбекистан: До серця імперії Тамерлана
Ташкент – Самарканд – Бухара – Ташкент
$590 6 днів
Зв'язатися з нами