Киргизстан: Краса Киргизстану <br> Бишкек – озеро Іссик-Куль – Чолпон-Ата – Каракол – ущелина Джети-Огуз – каньйон Казка – селище Боконбаєво – селище Кочкор – Бішкек – Ош – юртовий табір Поляна Едельвейсів – Святе озеро Тулпар-Куль – юртовий табір Поляна Едельвейсів – Ош – Бішкек
Виберіть Ваше місце відпочинку
Главная Киргизстан

Тури Киргизстаном

Відпочинок у Киргизстані стане справді незабутнім, адже у цій країні так багато дивовижних місць. Неймовірної краси природа і чисте повітря ідеально підходять для спокійного відпочинку, піших та кінних прогулянок. Вивчення археологічних пам’яток, походи у музеї допоможуть ближче познайомитися з надзвичайно цікавою культурою та історією країни, адже у минулому Киргизька Республіка була торговим пунктом на Великому Шовковому шляху, тим мостом, який з’єднував Захід та Схід.

Тут можна відвідати юртові табори, зануритися у неповторну атмосферу східних базарів, насолодитися мальовничими пейзажами, красою білих піщаних пляжів та безкрайніх озер.

Тури Киргизстаном надовго запам’ятаються мандрівникам. На сайті компанії Авіко Тур Ви легко зможете обрати ті місця, які Вам захочеться відвідати. Почніть свою подорож зі столиці Киргизстану – міста Бішкек, що славиться великою кількістю зелених парків та чистим повітрям.

Музеї та археологічні об’єкти

Знайомство з історією країни варто розпочати з Киргизького державного історичного музею площею 8000 кв.м. Тут знаходиться близько 90 000 експонатів, серед яких колекції, що розповідають про життя кочових народів, їхні заняття з давніх часів і до наших днів. Дуже цікаво буде відвідати:

 1. Музей Пржевальського, у якому знаходяться документи, фотографії, особисті речі відомого географа.
 2. Музей петрогліфів під відкритим небом, що представляє собою долину з камінням та наскельними зображеннями різних епох.
 3. Музей «Рух Ордо», що об’єднує п’ять основних релігій світу у легендах та міфах озера Іссик-Куль.

Багато туристів приїжджають сюди, щоб подивитися на одну з найстаріших споруд Середньої Азії – Вежу Бурана, руїни середньовічного міста Баласагун та відвідати унікальний караван-сарай Таш-Рабат.

Природа

Відпочинок у Киргизстані приваблює мандрівників різноманіттям кліматичних зон, можливістю насолодитися красою дикої природи, мальовничих ущелин, чарівних долин, квітучих лук та кришталево-чистих озер.

Для екотуристів ми пропонуємо поїздку на озеро Іссик-Куль. Це прекрасне місце знаходиться між гірськими хребтами Тянь-Шаню на висоті 1609 метрів над рівнем моря. У місті Чолпон-Ата, що розкинулося на березі озера, на Вас чекає безліч пансіонатів, готелів та санаторіїв.

Щоб побачити більше природних пам’яток Киргизстану, варто відправитися в:

 • ущелину Джети-Огуз (Сім биків) – романтичне місце для закоханих;
 • долину священних джерел Манжили-Ата, де збереглися петрогліфи кам’яного віку, буддистські написи та 17 чудотворних джерел з унікальними властивостями;
 • каньйон Казка з численними лабіринтами з червоної глини та піску;
 • ущелину Барскоон з мальовничими пейзажами та Долину квітів Кок-Жайик;
 • ущелину Алтин Арашан, яка славиться унікальною дикою природою.

Піші тури Киргизстаном включають маршрут у долину Чон-Кемін, де знаходиться Національний парк.

Святині

Вирушаючи до Киргизстану, не пропустіть можливість познайомитися з релігійними пам’ятками країни. Киргизстан – ісламська держава, тому тут збудовано багато мечетей. Місце паломництва багатьох мусульман знаходиться у місті Ош і носить назву Сулейман-Тоо.

У місті Каракол варто відвідати Дунганську мечеть у стилі буддистської пагоди, зведену у 1910 році. Також тут розташований і християнський храм – собор Святої Трійці, у якому знаходиться безліч ікон.

Тим, хто цікавиться культурним життям країни, буде цікаво відвідати:

 • Галереї Дубовий парк та Еркіндік;
 • Парк у Бішкеку;
 • Музей скульптур під відкритим небом;
 • Театр опери та балету;
 • Національну філармонію.

Не варто упускати можливість відвідати Ошський базар, на якому є абсолютно все. Тут Ви зможете у повній мірі оцінити багатство та колорит східних ринків, придбати цікаві подарунки для рідних та друзів.

Кращі курорти Киргизстану і ціни, які Вас чекають на сайті туроператора Авіко Тур, – це прекрасна можливість наповнити свою відпустку яскравими емоціями та незабутніми враженнями.

Туры и стоимость

Название тура Стоимость тура, USD Длительность тура
Киргизстан: Краса Киргизстану
Бишкек – озеро Іссик-Куль – Чолпон-Ата – Каракол – ущелина Джети-Огуз – каньйон Казка – селище Боконбаєво – селище Кочкор – Бішкек – Ош – юртовий табір Поляна Едельвейсів – Святе озеро Тулпар-Куль – юртовий табір Поляна Едельвейсів – Ош – Бішкек
$1130 10 днів
Киргизстан: Краса Киргизстану
Бішкек – озеро Іссик-Куль – Чолпон-Ата – Каракол – ущелина Джети-Огуз – каньйон Казка – селище Боконбаево – селище Кочкор – Бішкек
$640 6 днів
Край гір та озер
Бішкек – озеро Іссик-Куль – Чолпон-Ата – Каракол – Джети-Огуз – Ош – Базовий табір під піком Леніна
$810 8 днів
Чарівний Памір
Ош – Базовий табір під піком Леніна – табір Сонячний
$710 8 днів
Киргизстан + Таджикистан: Біля підніжжя величних гір
Ош – Базовий табір під піком Леніна – озеро Каракуль – Мургаб – Лангар – Жамг – Ямчун – Ішкашим – Хорог – Карон – Калаї-Хумб – Куляб – Душанбе
$1399 9 днів
Киргизстан + Таджикистан: Виплеканий сонцем край
Бішкек – озеро Іссик-Куль – Чолпон-Ата – Каракол – Джети-Огуз – Ош – Базовий табір під піком Леніна – озеро Каракуль – Мургаб – Лангар – Жамг – Ямчун – Ішкашим – Хорог – Карон – Калаї-Хумб – Куляб – Душанбе
$1955 13 днів
Відповіді на поширені питання
Зв'язатися з нами