Зникаюче море та стародавні міста <br> Ташкент – Самарканд – Гіждуван – Бухара – Хіва – Нукус – Кунград – Плато Устюрт – озеро Судоче – Аральське море – Муйнак – Міздахан – Ташкент
Виберіть Ваше місце відпочинку

Ташкент

Відпочинок у Ташкенті – гарний вибір для тих, хто вирішив відкрити для себе все багатство та красу східної культури. Столиця Узбекистану – одне з найбільших міст не тільки країни, а й всієї Середньої Азії. На його території проживає більше 2 мільйонів людей.

Святині

Перші згадки про місто зустрічаються у літописах II століття. Однак, значна частина будівель та пам’ятників були зруйновані під час землетрусу у 1966 році. Путівка до міста Ташкент дозволить Вам познайомитися з такими пам’ятками, як:

 1. Мечеть Джамі – третя за розмірами мечеть Узбекистану, збудована у 2003 році на місці зруйнованого храму 15 століття.
 2. Мечеть Мінор – храм, відкритий у 2014 році. Його стіни повністю вкриті білими мармуровими плитами, завдяки яким храм отримав ще одну назву – Біла мечеть.
 3. Собор Найсвятішого Серця Ісуса – головний католицький храм Ташкента, збудований у неоготичному стилі у 1912 році польським архітектором Людвіком Панчакевичем.
 4. Успенський собор, зведений у 19 столітті. У період Другої світової війни на території храму знаходився госпіталь. Після 1945 року він став головним православним храмом міста.

Музеї Ташкента

Гарячі тури в Ташкент – це чудова можливість дізнатися більше про історію та культуру країни. У місті знаходяться чотири цікавих музеї:

 • Державний музей історії Тимуридів, відкритий у 1996 році на честь 660-річчя народження відомого правителя Тамерлана. Династія Тимуридів правила з XIV по XVI століття. У цей період у місті розвинулися культура, торгівля та ремесла.
 • Музей історії Узбекистану, який розкриває історію країни від моменту палеоліту і до XXI століття.
 • Музей прикладного мистецтва Узбекистану, який знаходиться у розкішному палаці XIX століття, що раніше належав російському дипломату Олександру Половцеву. Експозиція ділиться на три зони – стародавні види прикладного мистецтва, роботи 19 століття та сучасні витвори мистецтва. У музеї зберігається більше 7000 рідкісних експонатів.
 • Ташкентський музей залізничної техніки, заснований у 1989 році. Він знаходиться під відкритим небом неподалік від Північної станції вокзалу. На його території Ви зможете побачити 13 паровозів, 17 тепловозів, 3 електровози та 10 вагонів старого зразка.

Заповідні місця та природа Ташкенту

Будь-який тур в Ташкент запам’ятається завдяки мальовничим куточкам – таким, як:

 1. Ботанічний сад, вся територія якого умовно поділена на 5 зон, де представлена рослинність Азії та Європи. В саду є відкриті ділянки, оранжереї та теплиці. У будь-який сезон тут буде цікаво, адже тут росте близько 4500 різних видів рослин.
 2. Ташкентський зоопарк, відкриття якого відбулося у 1924 році. Спочатку він знаходився на території заміської садиби губернатора Туркестану, але через 70 років був перенесений на ділянку недалеко від ботанічного саду. Сьогодні у зоопарку проживає близько 3000 тварин 600 різних видів.
 3. Гірськолижний курорт Чімгане, який існує ще з часів Радянського Союзу. На туристів чекають: 1 великий спуск довжиною 1500 метрів і ще кілька невеликих схилів протяжністю 300-500 метрів. Для любителів слалому поруч з курортом є 800-метрова траса.
 4. Чарвакське водосховище – прекрасне рішення для тих, хто любить відпочинок на пляжах біля кришталево-чистих водойм. Навколо водосховища є готелі, хостели та ресторани.

Путівки в Ташкент, ціни на які Ви знайдете на сайті туроператора Авіко Тур, перетворять Вашу відпустку на яскраву та незабутню подорож.

Туры и стоимость

Название тура Стоимость тура, USD Длительность тура
Зникаюче море та стародавні міста
Ташкент – Самарканд – Гіждуван – Бухара – Хіва – Нукус – Кунград – Плато Устюрт – озеро Судоче – Аральське море – Муйнак – Міздахан – Ташкент
$1420 11 днів
Гастрономічний Узбекистан
Ташкент – Коканд – Ріштан – Маргілан – Джизак – Хаят – Гіждуван – Бухара – Шахрісабз – Самарканд – Ташкент
$1600 11 днів
Таємничий Узбекистан
Ташкент – Самарканд – Гіждуван – Бухара – Хіва – Ургенч – Коканд – Ріштан – Маргілан – Ташкент
$1157 11 днів
Класичний Узбекистан
Ташкент – Ургенч – Хіва – Бухара – Гіждуван – Самарканд – Ташкент
$810 7 днів
Узбекистан: До серця імперії Тамерлана
Ташкент – Самарканд – Бухара – Ташкент
$590 6 днів
Зв'язатися з нами