Віза у Таїланд

Віза у Таїланд

Главная Віза у Таїланд

В даний час оформлення туристичної візи в Таїланд можливо тільки в Консульстві Королівства Таїланд у Варшаві.

Україну внесли до офіційного списку країн з яких можна влітати до Таїланду без проходження обов’язкового суворого карантину! Обов’язковою умовою для такого в’їзду є сертифікат про вакцинацію, зроблену не пізніше, ніж за 14 днів до вильоту в Таїланд!

З 1 листопада 2021 року програма Sandbox поширюється на наступні провінції:

 • Bangkok;
 • Phuket;
 • Krabi;
 • Phang-Nga;
 • Surat Thani (Koh Samui, Koh Phangan, Koh Tao);
 • Chonburi (лише деякі райони);

Туристи за програмою Sandbox повинні прибувати через міжнародні аеропорти Суварнабхумі, Дон Муанг, Чіангмай, Пхукет, Самуї, У-Тапао або Бурірам (лише чартерні рейси). Наразі внутрішній авіарейс через Бангкок можливий лише для Самуї (тільки призначеними рейсами).

Компанія Авіко Тур надає послуги з бронювання готелів із сертифікатом “Sha+” або “Samui+”, необхідних для оформлення СОЕ для в’їзд до Таїланду!

ВАЖЛИВО!!

 • Заявники, що подаються по програмі Sandbox і які надають підтвердження бронювання з веб-сайтів booking.com, agoda.com та інші у видачи COE буде відмовлено;
 • Заявники повинні додати чек передплати за пцр тест, випущений готелем SHA+ або THE PHUKET SWAB APPOINTMENT SYSTEM (PSAS), який можна зробити на сайті www.thailandpsas.com (онлайн система запису на RT-PCR);
 • Сертифікат COVID, який не вказує дату першої дози не може бути прийнятий на розгляд і не буде прийнятий Міністерством Охорони здоров’я Таїланду;

З 14 квітня 2019 року громадяни України, які в’їжджають на територію Королівства Таїланд з туристичною метою на термін, що не перевищує 30 днів, можуть в’їхати без візи. Якщо перебування з туристичною метою перевищує 30 днів, а також для поїздки з будь-якою іншою метою, необхідно отримувати відповідний тип візи заздалегідь в Консульстві / Посольстві Королівства Таїланд.

Комісію для агентств уточнюйте у менеджера

Типи віз
(кількість в'ездовб кількість днів перебування)
Термін оформлення
Вартість, USD
Одноразова віза (оформлення у Варшаві)
Коридор - 3 місяці
Кількість днів перебування - 60 днів
10 - 14 днів
$ 300
Одноразова віза
Коридор - 3 місяці
Кількість днів перебування - 60 днів
5 днів
$ 80
Багаторазова віза
Коридор - 6 місяців
Кількість днів перебування - 60 днів
5 днів
$ 250
ThaiPass
$ 30
Типи віз
(кількість в'ездовб кількість днів перебування)
Одноразова віза (оформлення у Варшаві)
Коридор - 3 місяці
Кількість днів перебування - 60 днів
Одноразова віза
Коридор - 3 місяці
Кількість днів перебування - 60 днів
Багаторазова віза
Коридор - 6 місяців
Кількість днів перебування - 60 днів
ThaiPass
Срок оформления
10 - 14 днів
5 днів
5 днів
Стоимость, USD
$ 300
$ 80
$ 250
$ 30
Заполните заявку и мы свяжевся с Вами для обсуждения деталей

Перелік необхідних документів для оформлення візи в Таїланд (оформлення у Варшаві)
 • Закордонний паспорт з терміном дії не менше 6 місяців після повернення з поїздки в Таїланд (має містити мінімум дві чисті сторінки);
 • Кольорове фото 3,5 х 4,5 см;
 • Довідка з банку + виписка за останні 6 місяців про стан рахунку ОБОВ'ЯЗКОВО з мокрою печаткою і підписом співробітника банку. Залишок на рахунку має бути не меньше ніж 30 EURO/люд/ доба на весь період перебування у Таїланді. Якщо довідка з банку одна на двох, тоді до документів другої людини додається копія свідоцтва про шлюб / народження, що підтверджує родинні зв'язки, або нотаріально завірений спонсорський лист, якщо апліканти не є родичами;
 • Копія зворотнього квитка або бронювання квитка (до та з Таїланду);
 • Копія бронювання готелю або інший документ, що підтверджує бронювання проживання;
 • Анкетні дані для оформлення візи в Таїланд завантажити анкету;

Всі документи мають буди англійською мовою або з перекладом на англійську мову.

Для в’їзду на Пхукет за програмою Sandbox необхідно:

 • Пройти повну вакцинацію проти COVID-19 вакциною, схваленою Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) або Міністерством охорони здоров’я Таїланду не менше ніж за 14 днів до вильоту. Мандрівникам необхідно пред’явити свідоцтво про вакцинацію, видане державним органом;
 • Діти до 18 років, які подорожують з батьками, мають право на участь без доказу вакцинації;
 • Мандрівники повинні влітати з країн, які уряд Таїланду вважає зонами низького/середнього ризику. В даний час право на участь мають мандрівники з Польщі та України (з повним списком країн можна ознайомитись нижче). Однак мандрівники повинні перебувати у відповідних країнах не менше 21 дня поспіль;
 • Право на участь мають іноземці, і громадяни Таїланду.

Умови в’їзду на Пхукет за програмою Sandbox:

 • Медичне страхування:
  Необхідно мати медичне страхування, що покриває лікування та медичні витрати у зв’язку з COVID-19, з мінімальним покриттям 50 000 доларів США.
 • Проживання:
  Необхідно проживати в готелі, який відповідає стандартам SHA+ 7 ночей.
  Підтвердження бронювання готелю SHA+ має бути оформлене в системі SHABA (система автентифікації бронювання SHA Plus) або отримано в готелі або у Тайського туристичного оператора, але з обов’язковим підтвердженням 100% оплати вартості проживання. Список готелів SHA+ – https://www.thailandsha.com/shalists/
  Необхідно зупинитись в одному готелі як мінімум перші 7 днів.
  Через 7 днів вони можуть вирушити до інших районів Таїланду. Виліт раніше, ніж за 7 днів, можливий лише для пунктів призначення за межами Таїланду.
 • COVID-19 тести:
  Мандрівники повинні пред’явити негативний результат тесту RT-PCR, виданий не пізніше ніж за 72 години до вильоту.
  Щоб подати заявку на ThaiPass, мандрівники повинні надати підтвердження передоплати за необхідні RT-PCR тести, які робляться на Пхукеті (це підтвердження зазвичай вказується в підтвердження бронювання готелю за стандартами SHA+).
  При в’їзді мандрівники повинні пройти два тести на COVID-19 в різний час.
  1-й тест – День приїзду (метод RT-PCR)
  2-й тест – 6-й день (експрес метод)
  Прийняті докази передплати за тести RT-PCR:
  Квітанція від готелю SHA +
  Квитанція, видана відповідно до Системи призначення мазків на Пхукеті (PSAS) для призначень, зроблених через веб-сайт www.thailandpsas.com (онлайн-система запису на прийом RT-PCR)Додаток для відстеження подорожей:
  Мандрівники повинні встановити та використовувати додаток для відстеження поїздок відповідно до приписів уряду Таїланду протягом 7 днів перебування на Пхукеті, інакше їм може бути відмовлено у виїзді з Пхукету в інші частини Таїланду через 7 днів.

Умови в’їзду на Самуї за програмою Sandbox:

 • Необхідно пройти повну вакцинацію проти COVID-19 вакциною, зареєстрованою Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів Таїланду (FDA) або схваленою Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) або Міністерством охорони здоров’я Таїланду не менше ніж за 14 днів до від’їзду. Мандрівники повинні пред’явити свідоцтво про вакцинацію, видане державним органом, у цифровому чи паперовому форматі (документи, видані приватними особами, не приймаються) та повинні містити таку інформацію: особисті дані мандрівників, включаючи ім’я, дату народження, громадянство та номер паспорта, інформація про вакцинацію, включаючи дати вакцинації (остання доза повинна бути введена не менше ніж за 14 днів до поїздки), назва та номер партії/партії вакцини. Комбінація різних вакцин допускається за умови, що період між 1-ою та 2-ою дозами відповідав періоду, встановленому при виготовленні першої дози;
 • Діти віком до 18 років, які подорожують із батьками, мають право на участь у програмі без доказу вакцинації;
 • В’їзд має бути через міжнародний аеропорт Самуї. Транзит через Бангкок на Самуї дозволено за дотримання певних умов. Мандрівникам рекомендується безпосередньо зв’язатися зі своїми авіакомпаніями, щоб переконатися, що їхній багаж зареєстрований до острова Самуї. В’їзд має бути з країн, які уряд Таїланду вважає зонами низького/середнього ризику. Однак мандрівники повинні перебувати в цих країнах, що відповідають критеріям, не менше 21 дня поспіль (за винятком громадян Таїланду та осіб, які мають свідоцтво про проживання в Таїланді);
 • Необхідно мати медичну страховку, що покриває лікування та медичні витрати у зв’язку з COVID-19, з мінімальним покриттям 50 000 доларів США.
 • Проживання:
  1-7 день: проживання в готелі, сертифікованому як SHA+ на Самуї. Список готелів SHA+ можна знайти на www.thailandsha.com або www.shathailand.com/kohsamui.
  Підтвердження бронювання готелю SHA+ має бути оформлене за системою SHABA (система автентифікації бронювання SHA Plus) або отримано в готелі або у Тайського туристичного оператора, але з обов’язковим підтвердженням 100% оплати вартості проживання.
  Підтвердження передоплати за проживання в Samui Extra+ та SHA ​​+ необхідно загалом на 7 днів, якщо у мандрівників немає підтвердження зворотніх квитків, що вилітають з Пхукету (в іншу країну) до 7 днів.
 • ПЛР тест на COVID-19:
  Мандрівники повинні пред’явити негативний результат тесту RT-PCR, виданий не пізніше ніж за 72 години до вильоту;
  При в’їзді мандрівники мають пройти два тести в різний час за свій рахунок. Перший тест буде зроблено після прибуття;
  Мандрівники будуть допущені за межі готельних номерів тільки після підтвердження негативного результату першого тесту. Другий тест (метод експрес тестування) буде проводитись на 6-й день. Щоб подати заявку на ThaiPass, мандрівники повинні надати підтвердження передоплати за необхідні тести RT-PCR.
  Дозволені пересування Самуї та прилеглих островів:
  Дні 1-2: після отримання негативного результату першого тесту RT-PCR мандрівники можуть залишити свій номер у готелі, але повинні залишатися на території готелю.
  Дні 4-7: мандрівникам дозволено подорожувати за вказаними маршрутами/програмою подорожі Самуї. Мандрівник повинен пройти другий тест на 6 або день.
 • Додаток для відстеження подорожей:
  Мандрівники повинні встановити та використовувати програму для відстеження поїздок (включити GPS) відповідно до приписів уряду Таїланду.

Список консульств:

Консульський відділ Королівства Таїланд в Києві
На території України посольства немає.
Інтереси держави представляє Посольство Таїландй в Росії і Консульський відділ Королівства Таїланд в Києві
Київ, пр-т Бажана, 12А (будівля Клініки «Борис», 1 поверх)
Телефон : +38 (044) 502 2983

Посольство України в Королівстві Таїланд
87 Ол Сізонс Плейс, СРС Тауер, 33-й поверх, вул. Вайрлес, Люмпіні, Патумван, Бангкок 10330, Таїланд
Телефон: (00 662) 685 32 16, Факс: (00 662) 685 32 17

Benefit
Доступні ціни без прихованих доплат
Benefit
Без особистої присутності
Benefit
Консультація та оформлення віз для іноземних громадян
Benefit
Досвід роботи з консульствами більше 10 років
Benefit
Безкоштовна доставка документів замовнику
Зв'язатися з нами