Таємниці Тибету <br> Пекін – Лхаса – озеро Ямдрок Цхо – Шанхай
Виберіть Ваше місце відпочинку
Главная Тибет

Тури в Тибет

Тури в Тибет – це чудова можливість познайомитися зі священним місцем буддистів усього світу. Високогірний район Китаю приваблює мандрівників великою кількістю унікальних місць сили та монастирів різних духовних шкіл. А місцева природна пам’ятка гора Кайлас справедливо названа центром світу у текстах стародавніх писань. З її вершини беруть початок чотири великі річки, в числі яких знамениті Інд та Брахмапутра.

Поїздка в Тибет довгі роки залишалася для туристів лише мрією, адже відкрили високогірний регіон для іноземців відносно недавно – у 1984 році. Тому побувати тут – неймовірна удача для кожного мандрівника.

Путівка в Тибет – квиток у всесвітню столицю буддизму

Щоб відвідати цей зовсім недавно відкритий для туристів регіон, потрібно отримати спеціальний дозвіл, який видається місцевою владою. При цьому для самостійних мандрівників отримати перміт непросто, набагато легше це зробити при бронюванні екскурсії в Тибет у туристичній компанії.

Важливо знати, що періодично місцева влада забороняє в’їзд на територію Тибету для іноземців. Подібні «закриті» періоди можуть тривати місяць і довше на розсуд місцевої влади. Тому Тибет – це регіон, подорож до якого слід планувати заздалегідь.

Відпочинок в Тибеті: головні пам’ятки

Путівки в Тибет дарують можливість поринути у світ спокою та гармонії. Крім цього, мандрівники отримують шанс познайомитися зі старовинними пам’ятками, наповненими тієї самої неповторною енергетикою.

У Тибеті рекомендуємо відвідати наступні місця:

 1. Палац Потала, який знаходиться на Червоній горі у місті Лхаса – столиці регіону. Виглядає так, ніби гора струсила з себе сніг та перетворилася на палац неймовірної краси. Висота 13-поверхової будівлі становить 115 метрів, а загальна площа усіх приміщень перевищує 130 тисяч квадратних метрів. Відвідуючи палац Потала, будьте готові побачити усю розкіш та багатство цієї дивовижної споруди, але враховуйте те, що всі кімнати відвідати не вдасться, адже площа комплексу величезна.
 2. Гьянгдзе – місто, що знаходиться неподалік від столиці. Його особливість полягає у неймовірній тибетській атмосфері, яка збереглася тут до цього часу. Третє за розмірами місто Тибету найпізніше підпало під вплив Китаю, тому познайомитися зі всіма національними особливостями регіону можна саме тут.
 3. Норбулінка – прекрасний комплекс з палацом та парком, літня резиденція Далай-лам. За прогулянками, роздумами та медитаціями мандрівники прямують саме сюди. На території парку також знаходяться штучне озеро та зоопарк.
 4. Храм Джоканг – основний центр паломництва буддистів. Тут знаходиться знаменита тибетська реліквія – статуя Будди Шак’ямуні.
 5. Чарівне озеро Ямдрок, яке знаходиться високо в горах і приваблює мандрівників своєю дивовижною красою та містичними історіями. Озеро змінює свій колір залежно від пори року та погоди, тому побачити його однаковим двічі Вам навряд чи вдасться.
 6. Гора Кайлас – священна гора Тибету, якій поклоняються буддисти та індуїсти усього світу. Вирушаючи сюди, обов’язково загадайте бажання.

Поїздка в Тибет, вартість якої досить прийнятна, дозволяє мандрівникам познайомитися з таємницями однієї з найдревніших релігій світу, поринути у духовні практики та відчути неповторну атмосферу найзагадковіших місць планети.

Кухня Тибету

Гарячі тури в Тибет дають можливість істотно заощадити кошти. А досить доступна вартість місцевої кухні стане додатковим бонусом. Основа тибетської кухні – овочі та м’ясо. Серед спецій та прянощів – лише сіль, часник та цибуля.

Головні страви, які варто спробувати:

 • сосиски з баранини;
 • в’ялене м’ясо яків;
 • момо – аналог пельменів;
 • тукпа – суп з локшиною, м’ясом та овочами;
 • чай, який готують з додаванням масла та солі

Крім цього, в меню представлені страви з локшини та рису.

На подорож в Тибет ціни досить лояльні. Авіко Тур допоможе підібрати Вам тур, який запам’ятається надовго.

Туры и стоимость

Название тура Стоимость тура, USD Длительность тура
Таємниці Тибету
Пекін – Лхаса – озеро Ямдрок Цхо – Шанхай
$1822 10 днів
Скарбниця культури і традицій сходу
Пекін – Лоян – Сіань – Лхаса – озеро Ямдрок Цхо – Шанхай
$2220 12 днів
Відповіді на поширені питання
Зв'язатися з нами