Віза в Сингапур

Віза в Сингапур

Главная Віза в Сингапур

ВАЖЛИВО! Шановні партнери, просимо ознайомитися з інформацією щодо транзитного перебування громадян України в Сингапурі.
Громадяни України мають право на транзит через Сингапур без отримання візи, якщо вони направляються в третю країну, для цього повинні бути виконані наступні вимоги:

– Термін закінчення дії паспорта не менше 6-ти місяців на момент в’їзду в Сингапур;
– В наявності є викуплений авіаквиток в третю країну (тобто країна, з якої пасажир прибув, відрізняється від країни, в яку він виїжджає)
– Наявна віза в третю країну (якщо вона необхідна);
– Наявні достатні фінансові кошти на строк перебування в Сингапурі;
– Пасажир залишає Сингапур протягом 96-ти годин після в’їзду;
– Наявна заповнена імміграційна картка Сингапуру.

Як повідомило Посольство Сингапуру, всі громадяни країн СНД, в тому числі громадяни України повинні звертатися за оформленням візи завчасно. Без наявності діючої візи, Міграційна служба Сингапуру в праві відмовити пасажирам у відвіданні країни.
Починаючи з 1 грудня 2009 посольство Республіки Сингапур припинило прийом заявок на отримання візи від приватних осіб. Віза видається в електронному вигляді. Відмітка в паспорті в отриманні візи в Сінгапур не ставиться. На підтвердження в отриманні візи надсилається електронна віза в форматі PDF від Департаменту міграції та Контролю Сінгапуру з індивідуальним ідентифікаційним номером. Сінгапурська віза роздруковується на аркуші формату А4 і пред’являється разом з паспортом і заповненої імміграційної картою при проходженні паспортного контролю;
До розгляду приймаються заявки від громадян Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, України, Узбекистану і володарів паспорта іноземця Естонії та Латвії;

Віза Сингапуру, що видається дозволяє багаторазовий в’їзд в країну протягом терміну дії візи (5-9 тижнів), який завжди починається з дня видачі візи. Майте на увазі, що термін кожного безвиїзного перебування в Сингапурі становить не більше 30 днів.

Віза дає Вам право лише в’їхати в Сингапур, але не залишатися там безвиїзно до закінчення її терміну дії!

Комісію для агентств уточнюйте у менеджера

Типи віз
(кількість в'ездовб кількість днів перебування)
Термін оформлення
Вартість, USD
Мультивіза під бронювання туру в Сингапур!!!
5 днів
$ 60
Мультивіза
строк дії візи - 5-9 тижнів з дня прийняття рішення
строк перебування - по 30 днів
5 днів
$ 110
Мультивіза
строк дії візи - 5-9 тижнів з дня прийняття рішення
строк перебування - по 30 днів
1-2 дні
під запит
Типи віз
(кількість в'ездовб кількість днів перебування)
Мультивіза під бронювання туру в Сингапур!!!
Мультивіза
строк дії візи - 5-9 тижнів з дня прийняття рішення
строк перебування - по 30 днів
Мультивіза
строк дії візи - 5-9 тижнів з дня прийняття рішення
строк перебування - по 30 днів
Срок оформления
5 днів
5 днів
1-2 дні
Стоимость, USD
$ 60
$ 110
під запит
Заполните заявку и мы свяжевся с Вами для обсуждения деталей

Для оформлення візи заявник зобов’язаний надати:

 • Скановану першу сторінку закордонного паспорта (кольорову, рівну). Термін закінчення дії паспорта повинен становити не менше 6-ти місяців на момент в’їзду в Сингапур. У паспорті повинна бути порожня сторінка для штампа.
 • Фото (3,5 х 4,5); Фотографія має бути зроблена на білому фоні. Лице і голова на фотографії повинні бути непокриті. Фото повинна бути виключно студійної якості інакше буде гарантована відмова у візі. Фото (3,5 х 4,5) для дітей вписаних в паспорт батьків (в електронному вигляді).
 • Для кожної дитини оформлюється і оплачується окрема віза незалежно від того, чи є у дитини окремий паспорт або дитина вписана в паспорт одного з батьків. В останньому випадку на додачу до інформаційної сторінки паспорта одного з батьків необхідно також надіслати копію сторінки паспорта, куди вписана дитина терміном дії не менше 6 місяців. Для дітей від 6 років до 14 років, вписаних в паспорт батьків, обов’язкова в паспорті наявність фото;
 • Довідка з роботи для працюючих повнолітніх заявників;
 • Виписані авіа квитки (вліт в Сингапур / виліт з Сингапуру) – імміграційна служба продзвонює авіакомпанію і уточнює чи дійсно виписаний авіа квиток на даних туристів. Якщо ні – у візі буде відмова!
 • Дійсна бронь готелю (ваучер) – імміграційна служба продзвонює готель і уточнює чи зроблена бронь на даних гостей; ! До оформлення приймаються броні готелів не нижче 4 *.
 • Анкетні дані (заповнити від руки * і відсканувати) завантажити анкету;

ВАЖЛИВО!!!
Останнім часом стали більш жорсткими правила відкриття віз в Сингапур в службі імміграції Сінгапуру для жінок. Оформлення віз жінкам до 45 років можливо тільки при наданні додаткових документів. Заявки жінок від 18 до 45 років розглядаються в індивідуальному порядку!

Для відкриття візи в Сингапур для дівчат до 45 років, які подорожують навіть в супроводу чоловіка, необхідно додатково надати наступні документи:

 • Бронювання готелю в Сингапурі (не нижче 4*);
 • Офіційну довідку з місця роботи із зазначенням розміру заробітної плати, назви компанії, посади, дати початку роботи (англійською мовою);
 • Надання виписки з банку. Сума на рахунку повинна бути не менше 1000 USD (англійською мовою);
 • Авіаквитки в обидві сторони;
 • Диплом про освіту;
 • Свідоцтво про шлюб (якщо одружена);
 • Довідка з місця навчання (якщо студент);
 • Подобова програма перебування в Сингапурі, бюджет поїздки;
 • Спонсорський лист і виписка з банку про наявність коштів на рахунку спонсора (якщо немає довідки з роботи);

! Ми можемо прийняти до розгляду жінок цієї вікової категорії тільки з наданням додаткового пакету документів, зазначеного вище!

* – Просимо звернути увагу на те, що якщо Ви не надали заповнену від руки анкету на візу, Ваша заявка буде автоматично відхилена.

ВАЖЛИВО! Слід мати на увазі, що оформлення візи для тих, хто вже в’їжджав (або оформляв візу) в Сингапур, і для дітей може зайняти більше часу.
* При відмові у візі оплачена сума не повертається, тому що при подачі на візу Імміграційне Відомство стягує з нас повну вартість візи.

Список консульств:

Посольство Сингапуру в Росії і Україні
Москва, провулок Кам'яна Слобода, 5
Тел.: (+7095) 241-39-13, 241-39-14
Факс: (+7095) 241-78-95

Посольство і консульство України в Республіці Сингапур
50 Raffles Place, # 16-05, Singapore Land Tower, Singapore, 048623
Тeл.: (65) 6535 6550 / Факс: (65) 6535 2116

Benefit
Доступні ціни без прихованих доплат
Benefit
Без особистої присутності
Benefit
Консультація та оформлення віз для іноземних громадян
Benefit
Досвід роботи з консульствами більше 10 років
Benefit
Безкоштовна доставка документів замовнику
Зв'язатися з нами