Зникаюче море та стародавні міста <br> Ташкент – Самарканд – Гіждуван – Бухара – Хіва – Нукус – Кунград – Плато Устюрт – озеро Судоче – Аральське море – Муйнак – Міздахан – Ташкент
Виберіть Ваше місце відпочинку
Главная Узбекистан Аральське море

Аральське море

Поїздка на Аральське море – гарна нагода помилуватись мальовничими краєвидами Узбекистану та дізнатися більше про історію цього дивовижного місця. Насправді Арал – озеро, яке раніше було четвертим за розмірами у світі, а зараз знаходиться на межі зникнення.

Тури на Аральське море дуже популярні, адже дають змогу побачити не лише вражаюче красиву природу, а й наслідки висихання водойми.

Варто відвідати:

  1. Аралкум – соляно-піщану пустелю, що утворилася на місці колишнього моря.
  2. Цілющі грязі, що знаходяться недалеко від Аральського моря.

Дорогою до моря радимо відвідати плато Устюрт та пустелю Кизилкум. З висоти плато, яка становить близько 150 метрів, можна оцінити всю велич та безлюдність пустелі.

Відпочинок на Аральському морі – історія міста Муйнак

На березі Аралу знаходиться покинуте місто-порт Муйнак. Ось кілька цікавих фактів про це місце:

  • Раніше місцевість була густо заселена людьми, які займалися риболовлею. Внаслідок висихання водойми цей промисел занепав.
  • Байдужість влади стала причиною того, що серед пустелі було покинуто багато великих вантажних та риболовецьких суден.
  • Ззовні це місце нагадує сюжети фантастичних фільмів про апокаліпсис.

Аральське море – відпочинок, який подарує Вам незабутні емоції та враження. Екскурсії у цій місцевості проводяться на джипах, що додає елемент екстриму до подорожі.

Зазвичай, всі тури починаються з міста Нукус, де Ви можете відвідати музей мистецтв ім. І.В. Савицького. Цікавим буде візит у селище Ходжейлі, де знаходяться караван-сарай Біла Ханака, мавзолей Мазлумхан Сулу та древня фортеця Гяур-кала.

Вигідні тури та професійний сервіс пропонує туроператор Авіко Тур.

Туры и стоимость

Название тура Стоимость тура, USD Длительность тура
Зникаюче море та стародавні міста
Ташкент – Самарканд – Гіждуван – Бухара – Хіва – Нукус – Кунград – Плато Устюрт – озеро Судоче – Аральське море – Муйнак – Міздахан – Ташкент
$1420 11 днів
Зв'язатися з нами