Киргизстан + Таджикистан: Виплеканий сонцем край <br> Бішкек – озеро Іссик-Куль – Чолпон-Ата – Каракол – Джети-Огуз – Ош – Базовий табір під піком Леніна – озеро Каракуль – Мургаб – Лангар – Жамг – Ямчун – Ішкашим – Хорог – Карон – Калаї-Хумб – Куляб – Душанбе

Киргизстан + Таджикистан: Виплеканий сонцем край
Бішкек – озеро Іссик-Куль – Чолпон-Ата – Каракол – Джети-Огуз – Ош – Базовий табір під піком Леніна – озеро Каракуль – Мургаб – Лангар – Жамг – Ямчун – Ішкашим – Хорог – Карон – Калаї-Хумб – Куляб – Душанбе

Груповий екскурсійний джип тур в Киргизстан і Таджикистан
13 днів / 12 ночей
Бішкек – озеро Іссик-Куль – Чолпон-Ата – Каракол – Джети-Огуз – Чолпон-Ата – Бішкек – Ош – Базовий табір під піком Леніна – озеро Каракуль – Мургаб – Лангар – Жамг – Ямчун – Ішкашим – Хорог – Карон – Калаї-Хумб – Куляб – Душанбе
Дати заїздів: 01.07, 15.07, 29.07, 12.08, 26.08
Вартість: від 1955 $

В рамках данного тура вы можете посетить

Страны: Киргизстан, Таджикистан

Города: Базовий табір під піком Леніна, Бішкек, Джети-Огуз, Душанбе, Жамг, Ішкашим, Калаї-Хумб, Каракол, Карон, Куляб, Лангар, Мургаб, Озеро Іссик-Куль, Озеро Каракуль, Ош, Хорог, Чолпон-Ата, Ямчун

Менеджер туру

1 день
Бішкек

Груповий екскурсійний джип тур у Киргизстан і Таджикистан починається з прибуття до Бішкека.
Бішкек – ​​столиця і найбільше місто Киргизстану, в якому проживають представники понад 80 національностей і народностей. Воно славиться як одне з найбільш екологічно чистих міст світу завдяки безлічі зелених парків, які зберігають тінь та прохолоду навіть в самий розпал спекотного літа.
Зустріч в аеропорту та трансфер до готелю.
Вільний час.
Ніч в готелі.


2 день
Бішкек – озеро Іссик-Куль – Чолпон-Ата

Завтрак в отеле.
После завтрака Вас ждет знакомство с достопримечательностями города Бишкек. Вы увидите:

  • центральную площадь Ала-Тоо, которая пользуется огромной популярностью у туристов и местных жителей, являясь местом проведения народных гуляний и митингов. По ее периметру находятся Государственный Исторический музей, Дубовый парк, памятник Дружбы народов, Музей скульптур под открытым небом, а также прекрасная Никольская церковь – старейшее здание города;
  • Национальный Флагшток, высотой 18 метров, установленный в 1998 году на главной площади Бишкека Ала-Тоо, на который поднят Государственный флаг Кыргызстана. Прежний флагшток был заменен новым в 2009 году, который имеет высоту 45 метров. У нового Национального Флагштока круглосуточно каждый час сменяют друг друга часовые в парадной форме армии Кыргызстана;
  • памятник Манасу, открытый в 2011 году к 20-летнему юбилею со Дня Независимости Кыргызстана.

Переезд к озеру Иссык-Куль в город Чолпон-Ата(250 км).
Озеро Иссык-Куль – крупнейшее озеро Кыргызстана и одно из самых глубоких озер в мире. Оно расположено на северо-востоке страны, между горными хребтами Тянь-Шаня, на высоте 1609 метров над уровнем моря. По прозрачности и чистоте воды Иссык-Куль занимает второе место в мире после озера Байкал. Прозрачная вода, чистейший горный воздух, живописные виды и огромное количество неосвоенных мест привлекают сюда множество эко-туристов и прочих любителей отдыха на лоне природы.
Чолпон-Ата – город, расположенный прямо на побережье озера Иссык-Куль. Он славится своими белыми песчаными пляжами и прозрачными водами озера. Здесь расположено большое число санаториев, пансионатов, домов отдыха и гостиниц.
Размещение в отеле.
Купание в озере Иссык-Куль.
Ночь в отеле.


3 день
Чолпон-Ата – Каракол – Джети-Огуз – Чолпон-Ата

Сніданок у готелі.
Після сніданку Ви відвідаєте Каракол – найбільше місто і адміністративний центр Іссик-Кульської області. Це унікальне місто, що сховалося від сторонніх очей серед хребтів Центрального Тянь-Шаню, – туристичний рай для іноземців та жителів самого Киргизстану.
У Караколі Ви відвідаєте:

  • музей Пржевальського, відкритий у 1957 році. Сьогодні експозиція музею включає в себе документи, фотографії та особисті речі Миколи Михайловича Пржевальського – одного з найвідоміших географів Центральної та Східної Азії. Поруч знаходиться його могила і пам’ятник;
  • собор Святої Трійці – витончену будівлю з дерев’яними стінами та химерним орнаментом, усередині якої знаходиться безліч ікон, в тому числі і копія ікони Андрія Рубльова «Свята Трійця»;
  • Дунганську мечеть – одну з найбільших величних споруд дунганського зодчества, чудовий зразок китайського архітектурного стилю епохи Цін. Вона була збудована у стилі буддистської пагоди у 1910 році з дерева без єдиного цвяха.

Обід, під час якого на Вас чекає дегустація знаменитого ашлямфу по-каракольськи – локшини з шматочками крохмалю у соусі, національної страви уйгурів та дунган.
Після обіду Ви відвідаєте ущелину Джети-Огуз – одне з найкрасивіших місць Киргизії, гірську долину, утворену річкою Джети-Огуз. Це гряда червоних скель, протяжністю 37 км, вкритих лісовими гущами. Джети-Огуз в дослівному перекладі означає «Сім биків». Така незвичайна назва пов’язана з однією легендою, що оповідає про виникнення цього мальовничого місця. При в’їзді до ущелини знаходиться одне з найромантичніших місць для закоханих – скеля «Розбите серце».
Повернення до Чолпон-Ати.
Ніч в готелі.


4 день
Чолпон-Ата – Бішкек – Ош

Сніданок у готелі.
Після сніданку Ви відвідаєте музей петрогліфів під відкритим небом – пам’ятник наскальних зображень різних епох та культур, який представляє собою досить велике урочище з тисяч каменів на 42 гектарах землі. Унікальність петрогліфів Чолпон-Ати підтверджується високим художнім реалізмом наскального розпису, розміром петрогліфів, унікальністю сцен, а також технікою нанесення – деякі зображення – рельєфні.
Переїзд до Бішкека.
Трансфер до аеропорту.
Переліт в Ош.
Ош – друге за розмірами місто Киргизстану, яке офіційно отримало статус південної столиці республіки, великий економічний та культурний центр, що зберіг свою неповторну чарівність і таємничість стародавнього Сходу.
Зустріч в аеропорту і трансфер до готелю.
Вільний час.
Ніч в готелі.


5 день
Ош – Базовий табір під піком Леніна

Сніданок у готелі.
Після сніданку на Вас чекає знайомство з містом Ош. Ви відвідаєте:

  • Сулейман-Тоо – символ і гордість міста, місце паломництва багатьох мусульман. За легендами, на цій горі великий пророк Сулейман спілкувався з тваринами з усього світу, завдяки чому вона і отримала свою нинішню назву. У 2009 році гора була внесена до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Зі схилів Сулейман-гори відкриваються приголомшливі панорами Оша – видно все місто з висоти пташиного польоту;
  • історико-культурний музей, на території якого знаходиться безліч різних рідкісних експонатів, зберігаються матеріали краєзнавчого музею, представлені наскальні малюнки та написи;
  • Ошський базар – величезний східний базар, що розтягнувся на кілька кварталів. Потрапивши сюди, Вам захочеться негайно купити все, що побачите і тут же з’їсти. А ще кажуть, що на Ошському базарі є все…

Переїзд у Базовий табір під піком Леніна на Поляні едельвейсів (3600 м) високогірним Памірським шосе. Дорогою Ви подолаєте мальовничий перевал Талдик (3615 м), піднімаючись красивим серпантином.
Обід дорогою (ланч-бокси).
Розміщення у кемпінгових наметах по 2 людини. Затишні, просторі та світлі намети оснащені дерев’яними настилами, матрацами, теплими ковдрами, подушками та постільною білизною – підковдрами, наволочками, простирадлами.
Прогулянка до Цибулевої поляни (3800 м) – зеленого оазису, з двох сторін оточеного обривами. З виступу відкривається приголомшлива панорама – рельєфний вигин зеленої поляни, яка з країв обривається у швидкі ріки, різнокольорові гірські схили, димчасті гірські ланцюги та глибоке синє небо з об’ємними хмарами як на картинці. На Цибулевій поляні дійсно росте цибуля – справжнісінька, їстівна і корисна, дика зелена цибуля.
Вечеря у таборі.
Ніч у наметах.


6 день
Базовий табір під піком Леніна

Сніданок у таборі.
Після сніданку на Вас чекає прогулянка до:

  • озер долиною річки Ачік-Таш;
  • юрт місцевих жителів, знайомство з побутом та традиціями кочових киргизів.

Обід та дегустація кумису. Смак у кумису досить специфічний. Кислувато-солодкуватий, злегка п’янкий, з присмаком одночасно і квасу, і кефіру, і навіть трохи вина, справжній кумис з першого разу подобається далеко не всім. Основним інгредієнтом класичного кумису є кобиляче молоко.
Вечеря у таборі.
Ніч у наметах.


7 день
Базовий табір під піком Леніна – озеро Каракуль – Мургаб

Сніданок у таборі.
Після сніданку переїзд через високогірний перевал Кизил-Арт (4280 м) через Заалайський хребет до киргизько-таджицького кордону «Кизил-Арт».
Після проходження всіх митних формальностей переїзд до мальовничого безстічного озера Каракуль, що знаходиться на висоті 3914 м над рівнем моря в оточенні пустельних скелястих хребтів. Це велике льодовиково-тектонічне озеро має площу 380 кв. км і максимальну глибину близько 240 метрів. Озеро Каракуль утворилося внаслідок падіння метеорита приблизно 25 мільйонів років тому. Каракульська улоговина примітна тим, що це найсухіше місце на Памірі. Тут випадає дуже мало опадів – близько 20 мм на рік.
Обід дорогою.
Переїзд через найвищий в СНД автомобільний перевал Ак-Байтал (4655 м) і прибуття у Мургаб (3600 м) – найвисокогірніше селище у Таджикистані і всій Середній Азії. Воно було засноване у кінці 19 століття як Памірський пост Російської імперії. Тут проходить Памірське шосе, що з’єднує Таджикистан з Киргизстаном, Афганістаном та Китаєм.
Розміщення у гостинному домі.
Вечеря і ніч у гостинному домі.


8 день
Мургаб – Лангар

Сніданок у гостинному домі.
Після сніданку переїзд у Лангар (250 км) – високогірне селище у Ваханській долини на Південному Памірі, розташоване на висоті 3000 м в оточенні високих піків Паміру та Гіндукушу. Лангар населений ваханцями та славиться своїми наскельними малюнками. Тут було знайдено більше 6000 петрогліфів, на яких зображені сцени полювання, каравани та вершники.
Ваханська долина (Ваханський коридор) – район, який дуже рідко відвідують туристи. Він входить до історико-культурного регіону Гірського Бадахшану, розташованого уздовж верхів’їв річок Пяндж і Вахан. Ця сувора високогірна територія довжиною приблизно в 210 км і шириною від 20 до 50 км сьогодні відділяє Таджикистан від Пакистану. На території високогірного Ваханського коридору ніколи не було військових дій в силу його особливого географічного розташування та суворих природних умов. Дуже цікаві арійські народи, що населяють Вахан: їхня культура – яскравий мікс різних релігій, традицій та систем.
Обід.
Знайомство з побутом та традиціями місцевих жителів.
Вечеря і ніч у національному гостинному домі.


9 день
Лангар – Жамг – Ямчун – Ішкашим

Сніданок у гостинному домі.
Після сніданку Ви відвідаєте:

  • Жамг – селище, де Ви побачите гробницю та реконструйований будинок Суфі Мубарак Кадама – вченого-винахідника, геніального поета та музиканта, якого називають тут Мубарак Ваханський. У будинку-музеї зберігаються музичні інструменти та ткацький верстат, виготовлені вручну Мубараком, а також його книги та предмети побуту. Недалеко від його будинку знаходиться старовинний камінь з отвором, який здавна використовувався як сонячний годинник та календар;
  • Ямчун – селище, де знаходиться гаряче джерело Бібі Фатіма, овіяне легендами про його чудодійні властивості. Вода джерела, температура якої цілий рік не опускається нижче + 40 ° С, містить радон та інші мінеральні речовини, що обумовлює її унікальні цілющі властивості. Біля джерела є невелика інфраструктура у вигляді басейну, роздягалень та кімнат відпочинку. Тут також можна спуститися сходами та прийняти прохолодний душ під невеликим природним водоспадом.

Обід дорогою (ланч-бокси).
Переїзд в Ішкашим – невелике село у мальовничій долині, оточеній горами Паміру та Гіндукушу, прямо на кордоні з Афганістаном, на висоті 2500 метрів над рівнем моря. Тут проживає близько 2900 осіб, більша частина яких відносить себе до памірців. Неподалік протікає річка Пяндж, за якою знаходиться однойменне афганське селище Ішкашим.
Вечеря і ніч у національному гостинному домі.


10 день
Ішкашим – Хорог

Сніданок у гостинному домі.
Переїзд у Хорог (120 км) – дуже гарне зелене місто з сотнями яблунь, абрикосів та шовковиць, з величезними тополями та незвичайними традиційними памірськими будинками на околицях. Хорог знаходиться на дні глибокої ущелини на висоті 2200 метрів.
У місті Хорог Ви відвідаєте:

  • Памірський ботанічний сад, що розташувався на прибережних терасах річки Шахдари на висоті 2320 м. Памірський ботанічний сад займає друге місце у світі за висотою (після ботанічного саду в Непалі) і славиться унікальною флорою, привезеною з різних куточків планети;
  • Історико-краєзнавчий музей, де представлені цікаві історичні експонати та предмети мистецтва і ремесл. Зокрема, тут можна побачити перше піаніно на Памірі, яке вручну принесли у Хорог десять солдатів з Оша для дочки одного з правителів у 1914 році.

Розміщення у готелі.
Вечеря і ніч в готелі.


11 день
Хорог – Карон – Калаї-Хумб

Сніданок у готелі.
Після сніданку Ви відвідаєте древнє городище Карон, розташоване на висоті близько 2000 м. Це найдавніша пам’ятка архітектури та культури, розкопки якої почалися відносно недавно – у 2013 році.
Обід у дорозі.
Переїзд у Калаї-Хумб – селище міського типу, яке знаходиться на кордоні з Афганістаном на висоті 1200 м. Його назва дослівно перекладається з таджицької мови як «фортеця на дні глечика». Містечко було засноване ще у 15 столітті як фортеця на річці Хумбоб і до середини 19 століття було столицею незалежного таджицького шахства Дарваз. У Калаї-Хумб Ви зможете придбати дуже смачні гранати, інжир, хурму, фісташки та мигдаль, зібрані на його околицях.
Вечеря і ніч в готелі.


12 день
Калаї-Хумб – Куляб – Душанбе

Сніданок у готелі.
Після сніданку на Вас чекає екскурсія у місті Куляб. Ви відвідаєте:

  • мавзолей Мір-Саїд-Алі-Хамадоні – відомого перського філософа, суфія, поета та вченого;
  • історичний музей-заповідник Хулбук – археологічний комплекс загальною площею 16 га, до складу якого входять середньовічна фортеця, палац правителя та фрагменти древнього городища.

Обід.
Переїзд у Душанбе – найбільше місто і столицю Таджикистану, політичний, культурний та економічний центр країни. Тут площі дихають історією, а старовинні фортеці та музеї можуть розповісти про життя цивілізацій, які жили на території міста тисячоліття тому.
На Вас чекає знайомство з містом Душанбе. Ви побачите:

  • площу Незалежності – головну площу міста;
  • монумент Сомоні, присвячений мудрому правителю та засновнику таджицької державності;
  • проспект Рудакі – головну магістраль міста, уздовж якої розташовані основні пам’ятки Душанбе;
  • Національний музей Таджикистану, в якому зберігаються експонати історії, природознавства та мистецтва. Одна з найцінніших пам’яток старовини, що зберігаються у музеї, – величезна 12-метрова статуя Хатлонського Будди (Будди у нірвані).

Вечеря у місцевому ресторані.
Ніч в готелі.


13 день
Душанбе

Сніданок у готелі.
Трансфер до аеропорту.
Переліт додому.

Липень Серпень
01.07, 15.07, 29.07 12.08, 26.08
Тип розміщення Готелі за маршрутом
SNGL $ 2485
DBL $ 1955

 

Місто проживання / Кількість ночей Готелі за маршрутом
Бішкек (1) Shah Palace 3* / Garden 3*
Чолпон-Ата (2) Kapriz 3* / Three Crowns 3*
Ош (1)
Sunrise 3*
Базовий табір під піком Леніна (2) Намети (кемпінг)
Мургаб (1) Гостинний дім
Лангар (1) Гостинний дім
Ішкашим (1) Гостинний дім
Хорог (1) Dehli Darbor Hotel 2*+ / Lal Hotel 2*
Калаї-Хумб (1)
Karon Palace 4*
Душанбе (1) Atlas 3*

ВАЖЛИВО!!!
*Вартість вказана в USD за 1 людину
*Уточнюйте, будь-ласка, вартість перед бронюванням


У вартість входить:

  • розміщення в зазначених готелях у двомісних номерах у Бішкеку, Чолпон-Аті, Оші, Хорозі, Калаї-Хумб та Душанбе;
  • розміщення у гостинних домах по 3-4 людини у кімнаті в Мургабі, Лангарі та Ішкашимі;
  • розміщення у наметах по 2 людини у туристичному таборі під піком Леніна;
  • харчування сніданки у Киргизстані, повний пансіон у туристичному таборі під піком Леніна та Таджикистані;
  • трансфер аеропорт – готель – аеропорт;
  • комфортабельний транспорт з кондиціонером під час туру;
  • авіапереліт Бішкек – Ош (економ-клас, багаж до 20 кг);
  • зазначені у турі екскурсії;
  • послуги супроводжуючого гіда;
  • вхідні квитки у Таджикистані;
  • дозвіл на відвідання заповідних та прикордонних територій;
  • дозвіл на відвідання ГБАО (Горно-Бадахшанської Автономної Області);
  • обід та дегустація каракольського ашлямфу у Караколі;
  • майстер-клас з приготування плову та вечеря у Базовому таборі під піком Леніна;
  • мінеральна вода на кожен день туру;
  • пам’ятні сувеніри

У вартість не входить:

  • міжнародний авіапереліт (вартість міжнародного перельоту Ви можете уточнити у нашого менеджера);
  • медичне страхування;
  • вхідні квитки у Киргизстані;
  • будь-які особисті витрати;
  • чайові;
  • інші послуги, не вказані вище
від $1955 (13 днів)
01.07.2020 - 31.08.2020

Киргизстан + Таджикистан: Виплеканий сонцем край
Бішкек – озеро Іссик-Куль – Чолпон-Ата – Каракол – Джети-Огуз – Ош – Базовий табір під піком Леніна – озеро Каракуль – Мургаб – Лангар – Жамг – Ямчун – Ішкашим – Хорог – Карон – Калаї-Хумб – Куляб – Душанбе

Зв'язатися з нами