Виберіть Ваше місце відпочинку

Урекі

Нічого не знайдено

Здається, ми не можемо знайти те, що ви шукаєте. Можливо, пошук може допомогти.

Поїздка в Урекі стане чудовим рішенням для тих, хто хоче не тільки помилуватися мальовничими пейзажами природи Грузії, а й насолодитися теплими хвилями Чорного моря. Це дивовижне місце користується величезною популярністю серед туристів, так як представляє собою курортну зону з розвиненою інфраструктурою та багатою історією. Хочете побувати в Урекі? Вартість путівки в Грузію вказана на сайті.

Багатьом відома легенда про Золоте руно та його пошуки. Якщо вірити переказам, саме на території Урекі зберігалася ця історична реліквія і саме тут жила чарівна Медея.

Путівка в Урекі: особливості курорту

Гарячі тури в Урекі – це чудова можливість подбати про своє здоров’я без особливих зусиль та витрат. Все, що Вам потрібно зробити – просто насолоджуватися відпочинком на березі моря, а все інше зробить унікальний клімат цієї місцевості.

Медиками та вченими було доведено, що місцевий пісок:

  • знімає біль та запальні процеси;
  • стимулює регенерацію тканин;
  • підвищує імунітет;
  • зменшує кількість важких захворювань.

Ціни на тури в Урекі багато в чому залежать від того, в яку пору року Ви плануєте поїздку і наскільки заздалегідь хочете купити квитки. Вигідні пропозиції чекають на Вас у нашому турагентстві Авіко Тур.

Зв'язатися з нами