Травневі фарби Грузинських просторів <br> Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Бодбе – Боржомі –Бакуріані –Ананурі –Гудаурі –Казбегі – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
Виберіть Ваше місце відпочинку

Тбілісі

Поїздка в Тбілісі – це прекрасна можливість познайомитися з Грузією, її історією та культурою, традиціями та цінностями. Чарівне місто – не тільки столиця країни, а й її культурний центр. На його території знаходиться величезна кількість цікавих історичних пам’яток та сучасних розважальних комплексів. Побачити всю цю красу можна, замовивши онлайн турпутівки в Грузію.

Чому путівки в Тбілісі настільки популярні? Це місто зуміло об’єднати в собі величезний мегаполіс, у якому вирує життя, та гостинне містечко, де кожен знайде, чим можна зайнятися на дозвіллі.

Храми Тбілісі

Уявити відпочинок у Тбілісі без відвідання головних святинь міста просто неможливо. Щоб дізнатися більше про релігію країни, рекомендуємо включити у поїздку наступні місця:

 1. Собор Самеба – найбільший собор Грузії, зведений на пагорбі святого Іллі.
 2. Кафедральний собор Сіоні, де Ви зможете побачити фрески російського художника Г.Г. Гагаріна, чудотворні ікони та старовинну реліквію – хрест Св. Ніни.
 3. Собор Метехі, який раніше слугував резиденцією грузинських царів. Знаходиться споруда недалеко від кам’янистого берега річки Кури.
 4. Церкву Анчісхаті – найстаріший храм Тбілісі, збудований у VI столітті і присвячений Різдву Діви Марії.

Захоплююча історія кожного з цих місць та безцінні реліквії дозволять Вам поринути у часи середньовічної Грузії, зануритися в її історію та культуру.

Унікальні вулиці Тбілісі

Плануєте тур у Тбілісі на 3 дні? Щоб отримати максимум вражень від поїздки, радимо відвідати:

 • Вулицю Шарден – цікаву та затишну вулицю, на якій знаходиться величезна кількість бутиків, ресторанів та кафе.
 • Вулицю Леселідзе, яка раніше називалася «Центральний базар». Вона була заповнена торговими прилавками, де можна було купити фрукти і вино, обмінятися товарами, підкувати коней. Сьогодні ж тут знаходиться багато затишних кафе та магазинів.
 • Проспект Руставелі – головний проспект міста, названий на честь відомого грузинського поета. Тут знаходиться величезна кількість культурних, урядових та комерційних будівель.
 • Район Абанотубані – район сірчаних лазень. Оздоровлення у місцевих джерелах – ще одна вагома причина купити тури в Тбілісі з Києва. Вперше лазні були відкриті у ХVI столітті і, якщо вірити легендам, саме завдяки цим джерелам тут було засноване місто.

Кожне з цих місць має свою історію та колорит. Саме ці куточки міста так точно відображають все його багатство та контрастність.

Архітектурні шедеври Тбілісі

Одна з причин купити гарячі путівки в Тбілісі – дивовижна архітектура міста. Пам’ятники, фортеці, мости та багато інших споруд стали візитною карткою не тільки Тбілісі, а й всієї Грузії.

Радимо обов’язково побачити:

 1. Міст Миру, особливість якого – вбудована ілюмінація, що складається з 30 тисяч лампочок. У нічний час вони спрацьовують кожну годину, передаючи повідомлення азбукою Морзе. У посланні звучать назви елементів таблиці Менделєєва.
 2. Фортецю Нарікала – місце, яке називають душею міста. Саме тут Ви зможете насолодитися розкішною панорамою вечірнього або нічного Тбілісі.
 3. Ансамбль скульптур «Історія Грузії», на створення якого пішло 18 років. Він складається з 64 фігур, у яких відображені різні події та люди, пов’язані з історією країни. Висота кожного монумента – 31,2 метрів.
 4. Пантеон на горі Мтацминда, відкритий у 1929 році на території церкви Святого Давида на честь великих письменників та державних діячів Грузії.
 5. Сухий міст – традиційне місце для антикварів, художників та продавців рідкісних, колекційних речей. Тут Ви зможете купити красиві сувеніри, а також просто помилуватися унікальними роботами місцевих майстрів.

Тур по Тбілісі буде також неповноцінним без візиту у місцевий Етнографічний музей, що знаходиться неподалік від Черепахового озера.

Де обов’язково варто побувати?

Уже купили гарячі тури в Тбілісі і плануєте відпочинок? Море емоцій, незабутні враження і, звичайно ж, тільки позитивні спогади від поїздки у Грузію Вам гарантовано принесуть такі місця:

 • Завод шампанських вин «Багратіоні 1882», де на Вас чекає захоплююча подорож сторінками історії виробника, а також дегустація 5 видів ігристого вина з фруктами та сиром.
 • Театр «Набаді», де проходять яскраві вистави, які стануть прекрасною демонстрацією культури та традицій Грузії. У кінці програми Ви зможете скуштувати національні солодощі.
 • Коньячний завод «Сараджішвілі» – один з найстаріших та найвідоміших виробників цього напою. Тут Ви дізнаєтеся про історію заводу та візьмете участь у дегустації його продукції.

Тбілісі – місце, яке розкриє Вам не тільки історію, а й душу Грузії!

Туры и стоимость

Название тура Стоимость тура, USD Длительность тура
Травневі фарби Грузинських просторів
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Бодбе – Боржомі –Бакуріані –Ананурі –Гудаурі –Казбегі – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
$540 8 днів
Травневі емоції Грузії
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Сігнахі – Бодбе – Тбілісі
$320 5 днів
Травневі канікули на Кавказі
Єреван – озеро Севан – Севанаванк – Діліжан – Тбілісі – Мцхета – Тбілісі
$53 6 днів
Неземні чудеса Грузії
Тбілісі – Мцхета – Тбілісі
$205 4 дні
Таємниці Грузії
Тбілісі – Мцхета – Сігнахі – Бодбе – Боржомі – Бакуріані – Кахетія – Качреті – Тбілісі
$665 8 днів
Вікенд в Качреті
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Качреті – Тбілісі
$410 5 днів
Дорогами сонячної Грузії
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Сігнахі – Бодбе – Боржомі – Бакуріані – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
$500 8 днів
Гурман тур: Хачапурі і вино
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Сігнахі – Бодбе – Боржомі – Бакуріані – Тбілісі
$530 8 днів
Дивовижна Грузія
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Бодбе – Боржомі – Бакуріані – Ананурі – Гудаурі – Казбегі – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
$540 8 днів
Грузинські простори
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Сігнахі – Боржомі – Бакуріані – Тбілісі
$450 8 днів
Калейдоскоп емоцій
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Сігнахі – Ананурі – Гудаурі – Казбегі – Тбілісі
$380 6 днів
Вірменія + Грузія: Кавказькі канікули
Єреван – озеро Севан – Севанаванк – Діліжан – Мцхета – Тбілісі
$500 6 днів
Зв'язатися з нами