Травневі фарби Грузинських просторів <br> Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Бодбе – Боржомі –Бакуріані –Ананурі –Гудаурі –Казбегі – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
Виберіть Ваше місце відпочинку

Гудаурі

Відпочинок в Гудаурі – прекрасне рішення для любителів зимових видів спорту, які вже встигли побувати на багатьох відомих курортах та шукають для себе щось нове. Порівняно молодий курорт знаходиться на схилах Великого Кавказького Хребта. Широкі траси, круті та пологі схили, м’який клімат і розвинена інфраструктура – все це чекає на Вас в Гудаурі.

Найближче до курорту знаходиться аеропорт Тбілісі – звідти до Гудаурі всього 120 км Воєнно-Грузинською дорогою. На території містечка розташовано безліч невеликих готелів та приватних котеджів, які пропонують прекрасний сервіс за прийнятними цінами.

Тури в Гудаурі від туроператора Авіко Тур – відмінна можливість отримати максимум комфорту від поїздки, гірських схилів та відпочинку в цілому.

На території курорту знаходяться затишні кафе, ресторани з європейською та місцевою кухнею. Тут кожен зможе знайти заклад, який влаштує його за ціною та якістю.

Весело провести час після катання можна у місцевих:

 • лазнях;
 • караоке-барах;
 • закритих басейнах;
 • на корті;
 • боулінгу;
 • сауні та ін.

Гірськолижні тури в Гудаурі: траси курорту

Основні траси для початківців та досвідчених райдерів знаходяться на схилах гір Садзеле та Кудебі. Переважно це червоні та сині траси:

 • загальною протяжністю 16 км;
 • середньою довжиною до 3 км;
 • найдовшим спуском 7 км;
 • максимальним перепадом висоти 1 км.

Всього на курорті дві станції: нижня знаходиться на висоті 1990 метрів над рівнем моря, верхня – на висоті 3307 метрів над рівнем моря. З 10:00 і до 16:00 туристам доступні відразу п’ять канатних доріг.

Відпочинок в Гудаурі взимку – траси для всіх видів лижного спорту

Для професійних сноубордистів та лижників тут є схили гігантського та супергігантського слалому. Показати майстерність любителі екстриму можуть на швидкісному спуску.

Шанувальникам бігових лиж курорт може запропонувати чудові траси з неймовірно красивими, мальовничими долинами та засніженими схилами. На окрему увагу заслуговують невеликі спуски, де можуть спробувати свої сили райдери-початківці.

Чому путівка в Гудаурі стане прекрасним рішенням? Ось кілька переваг курорту:

 1. При підйомі на вершину Кудебі (підйомник №3) можна насолодитися чудовими пейзажами Великого Кавказького хребта.
 2. Всі траси мають сертифікати від FIS.
 3. Тур в Гудаурі стане чудовим рішенням для шанувальників хелі-скі, фрірайду та беккантрі, адже на місцевих схилах глибокий сніговий покрив, відсутні камені та інші перешкоди.

Вертольоти курорту обслуговуються знаменитою швейцарською компанією Alpine Travel. Ця фірма відома високим рівнем сервісу та професіоналізму. Вона обслуговує багато елітних курортів Європи.

Вже готові відправитися на підкорення нових вершин? Гарячі тури в Гудаурі від Авіко Тур дозволять Вам зробити відпочинок не тільки яскравим, а й приємним за ціною.

Туры и стоимость

Название тура Стоимость тура, USD Длительность тура
Травневі фарби Грузинських просторів
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Бодбе – Боржомі –Бакуріані –Ананурі –Гудаурі –Казбегі – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
$540 8 днів
Дивовижна Грузія
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Бодбе – Боржомі – Бакуріані – Ананурі – Гудаурі – Казбегі – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
$540 8 днів
Калейдоскоп емоцій
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Сігнахі – Ананурі – Гудаурі – Казбегі – Тбілісі
$380 6 днів
Кохання з першого погляду
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Боржомі –Бакуріані –Ананурі –Гудаурі –Казбегі – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
$550 8 днів
Незвідана Вами зимова краса Грузії
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Гудаурі – Тбілісі
$550 8 днів
Зимова чарівність Кавказу
Тбілісі – Мцхета – Гудаурі – Тбілісі
$520 8 днів
Кавказький поцілунок
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Боржомі –Бакуріані –Ананурі –Гудаурі –Казбегі – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
$540 8 днів
Новорічний (Різдвяний) Тиждень в Грузії
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Боржомі –Бакуріані –Ананурі –Гудаурі –Горі – Уплісцихе – Тбілісі
$550 8 днів
Зв'язатися з нами