Яскраві барви Грузії <br> Тбілісі – Мцхета – Батумі – Гірська Аджарія – Тбілісі
Виберіть Ваше місце відпочинку

Батумі

Відпочинок в Батумі – це прекрасна можливість побувати на одному з найбільш сонячних та мальовничих курортів Грузії, що знаходяться на березі Чорного моря. Це туристичне місто – столиця Аджарії. Воно користується величезною популярністю як серед тих, хто любить поніжитися на березі моря, так і тих, хто не уявляє свого відпочинку без екскурсій історичними місцями.

Ще одна особливість міста, завдяки якій путівки в Батумі користуються такою популярністю, – величезне різноманіття екзотичних рослин. На його території ростуть:

 • магнолії;
 • олеандри;
 • цитрусові дерева;
 • туї та самшит.

На окрему увагу заслуговують пальми та кипариси, що вишикувалися уздовж усього Приморського бульвару. Особливо привабливе місто у вечірній час, коли всюди мерехтять вогні, надаючи узбережжю неповторно-чарівного вигляду.

Організований нашими фахівцями тур в Грузію з Києва, зокрема в Батумі, подарує Вам фантастичні враження.

ТОП-5 визначних пам’яток Батумі

Тури в Батумі користуються таким попитом завдяки розкішним пляжам, вкритих галькою та обладнаних усім необхідним для комфортного відпочинку. Крім цього, на території міста знаходиться безліч цікавих пам’яток, відвідавши які, Ви зможете дізнатися більше про культуру та історію країни.

Варто обов’язково побачити:

 1. Приморський бульвар – одну з найдовших прогулянкових вулиць у всій Європі. Її довжина – близько 10 кілометрів. Уздовж бульвару проходить велосипедна доріжка, а на всій його території розташувалися затишні кафе, ресторани та готелі. Свіжий бриз, шум морського прибою – все це занурить Вас в атмосферу щастя та умиротворення.
 2. Металеву скульптуру «Любов» – шедевр, створений знаменитим скульптором Грузії Тамар Квестідзе. Скульптура складається з двох фігур – чоловіка та жінки. Статуї висотою 7 метрів поступово рухаються, а після – зустрічаються та поєднуються в одне ціле. Натхненням для створення скульптури став роман «Алі і Ніно», написаний Курбаном Саїдом.
 3. Батумський драматичний театр, офіційне відкриття якого відбулося у 1937 році. Будівля – не тільки місце, де можна побачити сучасні та класичні твори драматургії, а й архітектурний пам’ятник ХХ століття.
 4. Астрономічний годинник – неймовірно красива споруда з золотистим обідком та стрілками, прикрашеними фігурами місяця та сонця. Кожну годину годинник грає мелодію, завдяки чому всі туристи та жителі міста можуть звірити час. Також з його допомогою можна дізнатися фазу місяця та положення сонця.
 5. Ботанічний сад, який вважається одним з найбільших та найкрасивіших садів у всьому світі. На його території росте близько 2030 різних порід дерев. Тут Ви зможете прогулятися вузькими стежками, побувати на оглядових майданчиках, помилуватися мальовничою панорамою міста та узбережжя.

Поїздка в Батумі, якщо вдасться купити гарячі тури, обійдеться зовсім недорого. Однак, навіть повна вартість туру буде цілком виправдана, адже культурне багатство міста та його неповторна чарівність не залишать Вас байдужими.

Святині Батумі

Одна з причин, чому тур в Батумі з Києва користується такою популярністю, – це величні храми, що відображають особливості архітектури Грузії у різні періоди часу.

Обов’язково виділіть час для візиту в:

 • церкву Святого Христа Всеспасителя – дата відкриття 1890 рік;
 • церкву Святого Миколая – зведена у 1865 році;
 • мечеть Орта Джаме – збудована у 1886 році.

Практично всі будівлі протягом тривалого часу знаходилися в запустінні або зовсім були зруйновані. Однак, з часом держава та місцеві віруючі люди відновили їх і повернули у користування священнослужителям.

Музеї Батумі

Щоб дізнатися більше про культуру грузинського народу, варто відвідати місцеві музеї. Особливо цікавими та багатими на історичні пам’ятки вважаються:

 1. Аджарський краєзнавчий музей, де зібрано близько 180 тисяч експонатів, серед яких знімки, рукописи на різних мовах, книги та твори мистецтва. Заснований музей був у 1908 році.
 2. Музей братів Нобель – порівняно молодий музей, відкритий у 2007 році, де Ви зможете ближче познайомитися з історією розвитку економіки міста та величезним внеском у цей процес братів Нобель.

Що обов’язково потрібно відвідати, купивши тур в Батумі?

Хочете отримати максимум вражень від Вашої подорожі? Тоді Вам просто необхідно додати до своєї програми:

 • лазерне шоу на танцюючих фонтанах;
 • поїздку на підйомниках, з яких відкривається фантастичний вид на місто;
 • дегустацію смачних аджарських вин на місцевих заводах та приватних виноробнях.

Відпочинок в Батумі, ціни на який Ви можете знайти на нашому сайті, обійдеться порівняно недорого. Особливо вигідними будуть спеціальні акційні пропозиції.

Гарячі тури в Батумі з Києва – це чудова можливість поєднати різні види дозвілля в одному місті. Тут Ви зможете відпочити у розважальних центрах, насолодитися теплим морем, побувати у старовинних храмах і, звичайно ж, познайомитися з неймовірно смачною та пікантною грузинською кухнею.

Туры и стоимость

Название тура Стоимость тура, USD Длительность тура
Яскраві барви Грузії
Тбілісі – Мцхета – Батумі – Гірська Аджарія – Тбілісі
$400 6 днів
Весняна Грузія на долоні
Тбілісі – Мцхета – Батумі – Аджарія – Батумі
$410 6 днів
Новорічне Диво в Грузії
Тбілісі – Мцхета – Батумі – Кахетія – Тбілісі
$555 8 днів
Грузія: Різдвяні Дива Грузії
Тбілісі – Мцхета – Батумі – Аджарія – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Тбілісі
$435 7 днів
Зв'язатися з нами