Травневі фарби Грузинських просторів <br> Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Бодбе – Боржомі –Бакуріані –Ананурі –Гудаурі –Казбегі – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
Виберіть Ваше місце відпочинку

Бакуріані

Грузія – дуже багатогранна країна, адже тут знайдуться місця відпочинку і для любителів пляжів, і для тих, хто обожнює зимові види спорту та не уявляє своєї відпустки без екстремальних спусків з засніжених схилів. Якщо Вам таке до душі, зимові тури в Грузію з України – саме те, що потрібно.

Курорт Бакуріані був заснований завдяки тому, що на неймовірно мальовничу природу цієї місцевості свого часу звернули увагу члени російської імператорської сім’ї. Саме вони стали ініціаторами будівництва моста між цим містечком та курортом Боржомі. Спочатку Бакуріані був зимовою резиденцією благородних осіб. Сьогодні ж це відомий гірськолижний курорт, який користується величезною популярністю як серед професійних лижників, так і серед райдерів-початківців.

Траси Бакуріані

Відпочинок в Бакуріані – чудова альтернатива багатьом відомим гірськолижним курортам. Тут на Вас чекає кілька чудових трас для професійних спортсменів та спеціальні, невеликі спуски для новачків і дітей.

  1. Кохта-1 – траса, довжина якої становить 1,5 кілометра. Вона відноситься до двоступеневих та призначена для досвідчених лижників.
  2. Кохта-2 – траса, що має менш агресивний спуск. Вона також входить до числа двоступеневих. Її довжина – 3 кілометри. Протягом усього спуску чергуються круті та пологі ділянки, що дозволяє з легкістю контролювати процес катання.
  3. Плато – траса, яка стане ідеальним рішенням для райдерів-початківців. Її довжина складає всього 300 метрів, а ухил – близько 12°.
  4. Цхрацкаро – спуск, який підкорить серця шанувальників бігових лиж, адже його довжина становить 13 кілометрів, а висота підйому – 2780 метрів.

На території курорту працює 7 підйомників. Три з них призначені для дорослих і чотири – для дітей.

Відпочинок в Бакуріані – це виправдані ціни, адже крім прекрасних трас на схилах є:

  • три екстремальних трампліни для стрибків – 45, 70 і 90 м;
  • чудова траса довжиною 1,35 км, призначена для санного спорту.

Крім цього, у місцевому парку Ви зможете взяти в оренду сноумобіль та ковзани, а також насолодитися надзвичайним польотом, випробувавши свої сили у параглайдінзі.

Відпочинок в Бакуріані влітку: де побувати?

Гірськолижний курорт Бакуріані – досить розвинене містечко. На його території знаходиться безліч затишних кафе, ресторанів та готелів. Тут є спеціальні розважальні комплекси для дітей, а також магазинчики з сувенірною продукцією.

Що ж стосується пам’яток, то на території самого міста їх практично немає, але неподалік від нього знаходяться дивовижні місця. Тому, якщо Ви зважилися поїхати в Бакуріані влітку, радимо відвідати:

  1. Озеро Табацкурі – неймовірно красиве безстічне озеро у гірській місцевості.
  2. Старовинний монастир Тімотесубані – храм Пресвятої Богородиці, що знаходиться між Боржомі та Бакуріані. Початок його будівництва датується 1195 роком.
  3. Мінеральні курорти Мітарбі та Цагвері – цілющі властивості місцевої води, розкішні апартаменти європейського рівня та чарівні пейзажі подарують Вам море незабутніх емоцій.
  4. Місто-фортеця Вардзія (60 км від курорту) – печерне місто, в якому збереглося більше 250 скельних споруд. Його створення датується 12-13 століттям.

Тур в Бакуріані дозволить Вам освоїти нові види зимового спорту, отримати купу задоволення від улюблених зимових розваг і, звичайно ж, набратися сил та енергії перед поверненням до вируючого життя мегаполісу.

Туры и стоимость

Название тура Стоимость тура, USD Длительность тура
Травневі фарби Грузинських просторів
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Бодбе – Боржомі –Бакуріані –Ананурі –Гудаурі –Казбегі – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
$540 8 днів
Таємниці Грузії
Тбілісі – Мцхета – Сігнахі – Бодбе – Боржомі – Бакуріані – Кахетія – Качреті – Тбілісі
$665 8 днів
Дорогами сонячної Грузії
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Сігнахі – Бодбе – Боржомі – Бакуріані – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
$500 8 днів
Гурман тур: Хачапурі і вино
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Сігнахі – Бодбе – Боржомі – Бакуріані – Тбілісі
$530 8 днів
Дивовижна Грузія
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Бодбе – Боржомі – Бакуріані – Ананурі – Гудаурі – Казбегі – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
$540 8 днів
Грузинські простори
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Сігнахі – Боржомі – Бакуріані – Тбілісі
$450 8 днів
Кохання з першого погляду
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Боржомі –Бакуріані –Ананурі –Гудаурі –Казбегі – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
$550 8 днів
Весняне кохання з акцентом
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Сігнахі – Боржомі –Бакуріані – Тбілісі
$470 8 днів
Зимова та гірськолижна Грузія
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Бакуріані – Тбілісі
$495 8 днів
Незабутні зимові дні в Бакуріані
Тбілісі – Мцхета – Бакуріані – Тбілісі
$430 8 днів
Кохання з ноткою Грузії
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Сігнахі – Боржомі –Бакуріані – Тбілісі
$455 8 днів
Кавказький поцілунок
Тбілісі – Мцхета – Кахетія – Телаві – Сігнахі – Боржомі –Бакуріані –Ананурі –Гудаурі –Казбегі – Горі – Уплісцихе – Тбілісі
$540 8 днів
Зв'язатися з нами