Азербайджан у всій красі <br> Баку – Шемаха – Габага – Туфандаг – Шекі – Кіш – Губа – Хиналиг – Баку
Виберіть Ваше місце відпочинку

Баку

Путівки в Баку – це прекрасна можливість побачити всю красу столиці Азербайджану та познайомитися з її багатовіковою історією. У цьому кавказькому місті гармонійно переплелися різні епохи. Тут середньовічні пам’ятки знаходяться у сусідстві з височенними хмарочосами та неймовірними об’єктами сучасної архітектури. Не менш цікаві й околиці столиці, де можна дізнатися багато нового про культуру та історію Сходу.

Кожна хвилина поїздки буде наповнена незабутніми враженнями. Найбільше місто на Кавказі здивує Вас своїми історичними пам’ятками, модерновим стилем, археологічними об’єктами і, звичайно ж, морським узбережжям та смачною їжею.

Тури в Баку з Києва – це незабутній відпочинок, який подарує Вам яскраві емоції. На сайті туроператора Авіко Тур на Вас чекає великий вибір маршрутів для майбутньої відпустки.

Історичні пам’ятки

Почніть своє знайомство з містом з Ічері-Шехер. Це серце столиці Азербайджану, адже саме тут зароджувався древній Баку. За напівзруйнованими фортечними стінами збереглося безліч унікальних пам’яток:

 1. Дівоча Вежа (Гиз Галаси), яка не має аналогів на Сході. Усередині вежі представлена експозиція старого міста, а наверху знаходиться оглядовий майданчик.
 2. Палац Ширваншахів з усипальницею, збудований у XV столітті. Палацовий комплекс дозволить помилуватися на творіння рук древніх майстрів.

Сьогодні ці об’єкти входять до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, але багатьом Старе місто знайоме завдяки фільмам «Людина-амфібія» та «Діамантова рука».

Унікальні будівлі європейської архітектури кінця XIX століття можна побачити на вулиці Нізамі. Вони додають місту особливого колориту, завдяки якому Баку часто називають Парижем Сходу. А символ сучасного Баку – Полум’яні Вежі. Це три гігантських будівлі, що нагадують язики полум’я та символізують герб міста.

Тури в Баку з України варто придбати, щоб відвідати Апшеронський півостров, що знаходиться на західному березі Каспійського моря. Скористайтеся можливістю побачити:

 • Гобустан – стоянку первісних людей з численними наскельними зображеннями;
 • Шемаху – місто, якому більше 2300 років;
 • Габалу – древнє покинуте місто, яке було столицею Кавказької Албанії протягом 600 років;
 • Хиналиг – маленьке гірське поселення з жителями, які називають себе кятами та стверджують, що є прямими нащадками Ноя;
 • Шекі – великий ремісничий центр, де знаходиться дивовижний палац шекінських ханів.

Цікаво буде відвідати мавзолей Дірі Баба, зведений у 1402 році, який ніби вмуровано у скелю. І обов’язково варто побачити «палаючу гору» Янардаг, біля підніжжя якої з землі вириваються язики полум’я химерних форм. Саме вони стали символом столиці Азербайджану.

Пляжі

Відпочинок в Баку на морі дуже популярний, адже завдяки географічному розташуванню тут практично немає галькових пляжів. Усе узбережжя Каспійського моря вкрите чистим дрібним піском, а спуск до моря пологий. У Баку дуже м’який клімат, а спекотне сонце врівноважується прохолодним вітром, що дозволяє отримати чудову засмагу.

Тут безліч упорядкованих пляжів з розвиненою інфраструктурою та високим рівнем сервісу, великий вибір атракціонів та розваг. Любителі екстремального відпочинку можуть відправитися на дикий пляж подалі від людей. Моря в Баку достатньо, простір для відпочинку та купання величезний як для дорослих, так і для дітей. Місцеві гори роблять повітря чистим, а мальовничі та унікальні пляжі нікого не залишать байдужим.

Вирушаючи на пляжний відпочинок в Баку, не пропустіть можливість прогулятися Приморським бульваром. 16 кілометрів мальовничого узбережжя – відмінне місце для піших пізнавальних прогулянок. Загляньте у Малу Венецію, що представляє собою систему прогулянкових водних каналів, а потім вирушайте на чарівну Площу Фонтанів.

Святині

На території Азербайджану діють різні конфесії, однак домінуюче положення займає іслам. Тому тут збудовано багато мечетей. На окрему увагу заслуговують:

 1. Мечеть Мухаммеда, яка вважається першою ісламської спорудою на території країни.
 2. Мечеть Джума з екзотичними арками та воротами, прикрашеними витонченим різьбленням.
 3. Мечеть Бібі-Ейбат, збудована спочатку у XIII столітті і пізніше ретельно реконструйована.

Крім мечетей, в Азербайджані можна побачити:

 • Удінський храм в селі Нідж;
 • древній християнський храм XII століття у селі Кіш;
 • храм вогнепоклонників Атешгях.

Гарячі тури в Баку – це культура та історія Сходу, мальовничі пейзажі та красиві гори, пляжний відпочинок, розваги та смачна їжа. Тут можна побувати у незвичайному Центрі Гейдара Алієва, відвідати перший у світі Музей килима, побачити найбільший у світі флагшток висотою 162 метри на Площі державного прапора і, звичайно ж, варто обов’язково навідатися на Яшал базар (Зелений ринок) – справжній рай для гурманів.

Відпочинок в Баку, доступні ціни на який пропонує туроператор Авіко Тур, – це прекрасне рішення для тих, хто хоче отримати максимум яскравих та незабутніх вражень від своєї відпустки.

Туры и стоимость

Название тура Стоимость тура, USD Длительность тура
Азербайджан у всій красі
Баку – Шемаха – Габага – Туфандаг – Шекі – Кіш – Губа – Хиналиг – Баку
$615 7 днів
Легенди Азербайджану
Баку – Гобустан – Апшеронський півострів – Шемаха – Габала – Туфандаг – Шекі – Кіш – Баку
$503 6 днів
Азербайджан: перше знайомство
Баку – Гобустан – Атешгях – Янардаг – Баку
$300 4 дні
Сонячний Азербайджан
Баку – Гобустан – Баку
$290 4 дні
Азербайджан: Країна чудес
Баку – Гобустан – Атешгях – Янардаг – Шемаха – Габала – Туфандаг – Баку
$395 5 днів
Країна вогнів
Баку – Апшеронський півострів – Баку
$255 4 дні
Перлина Закавказзя
Баку – Апшеронський півострів – Шемаха – Габала – Баку
$410 6 днів
Азербайджан в мініатюрі
Баку – Шемаха – Лагіч – Баку
$330 4 дні
Історія Азербайджану
Баку – Шемаха – Лагіч – Шекі – Баку
$420 6 днів
Зв'язатися з нами