Казка на озері Лопота <br> Тбілісі – Кахетія – Уджарма – Шуамта – Телаві – Алаверди – Напареулі – Гремі – Лопота – Тбілісі
Виберіть Ваше місце відпочинку

Алаверді

Поїздка в Алаверді – невід’ємна частина знайомства з Кахетією. Офіційна назва старовинного чоловічого монастиря – собор Святого Георгія. Він вважається другим за висотою серед усіх храмів Грузії.

Якщо Ви цікавитеся культурою та історією Грузії, поїздка в Алаверді дозволить Вам дізнатися більше про середньовічний період розвитку країни та побачити унікальні історичні пам’ятки, що збереглися на території собору.

Купити путівку в Грузію з поїздкою в Алаверді можна в режимі онлайн прямо зараз.

Історія храму Алаверді

Щоб куплена путівка в Алаверді принесла задоволення від знайомства з храмом, рекомендуємо попередньо познайомитися з історією старовинної пам’ятки:

  • монастир був збудований у середині VI століття Йосипом Алавердським;
  • собор був зведений кахетинським царем Квіріке III практично на 500 років пізніше, а точніше у 1010 році;
  • за десятки століть храм пережив три землетруси та величезну кількість набігів, після яких його відновлювали місцеві правителі;
  • сьогодні на території собору знаходяться розкішні фрески ХV століття, зберігаються рештки Ніно Каппадокійської та мощі Йосипа.

Вигідні ціни на тури в Алаверді пропонує туроператор Авіко Тур. Знайомтеся з готовими маршрутами на нашому сайті та робіть замовлення вже зараз.

Туры и стоимость

Название тура Стоимость тура, USD Длительность тура
Казка на озері Лопота
Тбілісі – Кахетія – Уджарма – Шуамта – Телаві – Алаверди – Напареулі – Гремі – Лопота – Тбілісі
$525 4 дні
Зв'язатися з нами